
Weteran gracz [ Konsul ]
problem
Mam problem z mafią 2 chodzi o to że podczas włączania jest napisane:
PhysX SDK not initialized. PhysX System Software will be installed.
WTF?
BlackBolt [ Senator ]
Zainstaluj PhysX. Znajdziesz pewnie na płycie z grą.

Weteran gracz [ Konsul ]
jaki physX?
nie da się tego z neta pobrać?
BlackBolt [ Senator ]
Pewnie da. Wygóglaj sobie,boja juz nie mam siły.

Weteran gracz [ Konsul ]
pobrałem jakieś PhysX SDK ale nie wiem to nie to dalej nie działa

Weteran gracz [ Konsul ]
sorry jednak to nie to
poradzcie coś prosze bo bym sobie jeszcze dziś zagrał...
Sc00®pY [ Loler ]
japitole ściągnij i zainstaluj sobie najnowsze sterowniki do karty graficznej jeżeli wyszukanie samego physx w google sprawia ci tyle trudnosci
Dym14 [ C L I N I C ]

Weteran gracz [ Konsul ]
dobra dzięki ,pobrałem już AGEIA psyhX i działa mi mafia 2!

Eryk55 [ Chor��y ]
Weteran gracz wejdź na swój wątek o kodach do Gothica 3 .
Tak da się robić budynki za pomocą kodów