GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem

31.08.2010
20:49
smile
[1]

Weteran gracz [ Konsul ]

problem

Mam problem z mafią 2 chodzi o to że podczas włączania jest napisane:


PhysX SDK not initialized. PhysX System Software will be installed.


WTF?

31.08.2010
20:51
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Zainstaluj PhysX. Znajdziesz pewnie na płycie z grą.

31.08.2010
20:52
smile
[3]

Weteran gracz [ Konsul ]

jaki physX?

nie da się tego z neta pobrać?

31.08.2010
20:53
[4]

BlackBolt [ Senator ]

Pewnie da. Wygóglaj sobie,boja juz nie mam siły.

31.08.2010
20:54
smile
[5]

Weteran gracz [ Konsul ]

pobrałem jakieś PhysX SDK ale nie wiem to nie to dalej nie działa


31.08.2010
21:00
smile
[6]

Weteran gracz [ Konsul ]

sorry jednak to nie to


poradzcie coś prosze bo bym sobie jeszcze dziś zagrał...

31.08.2010
21:02
[7]

Sc00®pY [ Loler ]

japitole ściągnij i zainstaluj sobie najnowsze sterowniki do karty graficznej jeżeli wyszukanie samego physx w google sprawia ci tyle trudnosci

31.08.2010
21:12
[8]

Dym14 [ C L I N I C ]


31.08.2010
21:14
smile
[9]

Weteran gracz [ Konsul ]

dobra dzięki ,pobrałem już AGEIA psyhX i działa mi mafia 2!

01.09.2010
17:36
smile
[10]

Eryk55 [ Chor��y ]

Weteran gracz wejdź na swój wątek o kodach do Gothica 3 .
Tak da się robić budynki za pomocą kodów

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.