GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Myszka i klawiatura

31.08.2010
19:47
[1]

PS3fan [ Konsul ]

Myszka i klawiatura

Chciałbym sobie kupić myszkę i klawiaturę dla graczy. I nie wiem jaką. Cena nie gra roli. Jakieś propozycje?

31.08.2010
19:55
[2]

Shaggeh [ Pretorianin ]

Od dwoch lat uzywam Logitech Wave.
Zestaw bezprzewodowej myszki i klawiatury. Ladny design, bardzo wygodnie sie na nich gra i pracuje. Cena to okolo 220zl.

31.08.2010
20:11
[3]

xanat0s [ Wind of Change ]

Jak cena nie gra roli to inwestuj w sprzęt Razera - myszka z trio Mamba/Imperator/Naga (zależy do czego myszki potrzebujesz - pierwsza dla najbardziej wymagających graczy, głównie FPP; druga jest "do wszystkiego"; trzecia robiona pod gry MMO - dzisiaj nawet sobie sprawiłem :)), do tego klawiatura Lycosa albo Arctosa i masz super sprzęt do grania.

Koszt sporawy, ale na produktach Razera jeszcze się nie zawiodłem - jak masz kasę to bierz śmiało.

31.08.2010
20:20
[4]

fredzio92 [ Treasure Hunter ]

Logitech MX 518, G500. Wydawanie pieniędzy ponad te myszki, imo mija się z celem
Z klawiatur ciekawą opcją wydaje się SideWinder X6 od MS.

31.08.2010
20:48
[5]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Jak nie gra roli to dla szpanu nowa klawiatura z G510 Logitecha i nysz G500... Simple and easy.
BTW: Chciałbym mieć podobne problemy...

Albo, jeśli tylko mysz nie okaze sie dla ciebie za duza ( dla mnei była... ale mozę kiedys się zmuszę i jednak przyzwyczaje? bo jest rewelacyjna ) Sidewinder X6 + Mysz SideWinder/X8

01.09.2010
14:54
[6]

PS3fan [ Konsul ]

A wie ktoś może, gdzie mogę kupić Logitecha G510 za mniej niż 400 zł?

01.09.2010
14:55
[7]

SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]

Microsoft Sidewinder--> zarówno myszy jak i klawiatury są bardzo dobre.

01.09.2010
15:10
[8]

PS3fan [ Konsul ]

MS odpada. Miałem myszkę MS, w którą zainwestowałem 200 zł (Microsoft HABU) i już po 2-3 dniach grania przestał działać laser. Możliwe, że to był przypadek, ale już nie ufam tej firmie.

A tak w ogóle to doradźcie: która myszka lepsza: Razer imperator czy Logitech G500?

01.09.2010
15:13
[9]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Ja ogólnie wolę sprzęt Razera ,najlepiej by było abyś poszedł do sklepu i zobaczył te myszki na żywo.Jeśli dużo grasz w FPS-y spróbował bym jeszcze z Razerem DeathAdder , co do klawiatur się nie znam jedyne co mogę Ci powiedzieć to to , że ja sam posiadam Logitech Wave (zestaw klawiatura + mysz) i jestem z niego zadowolony :)

01.09.2010
15:21
[10]

Kowal172 [ Music Producer ]

ja mam Razera Mambe i jest świetna (lepsza chyba od Imperatora )-polecam;)

01.09.2010
15:38
[11]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Razer czy Logitech? IMHO Logitech.
A do MS sie nei zrażaj - to naprawdę swietnej jakosci produkty, a że akurat trafiłeś na trefny egzemplarz... każdemu sie zdarza.

Tak jak pisałem. w SideWinderze problemem mozę być co najwyzej dla niektórych kształt myszy.Ale wyglad jest IMHO rewelacyjny - Razer z tym wieśniackim, i na moje oko ziomalskim designem sie chowa.

Ale w sumie jeśli jednak, jak widzę, cena gra role, to z myszy G500 za ~170 zł w redcoon będzie ok :D

01.09.2010
16:48
[12]

synoth [ Disposable Hero ]

myszka i klawiatura są bardzo potrzebne do komputera jak chcesz grac w gry albo pisac, ale som gry co nie trzeba myszki wtedy masz tylko kalwiature i myszka ci nie potrzebna ale som i gry co tylko myszka poczebna wtey poczebujesz myszki a klawiature mozesz spalic

01.09.2010
17:42
[13]

PS3fan [ Konsul ]

Dobra,klawiaturę już wybrałem. Teraz pozostaje tylko kwestia myszki. A może macie jeszcz jakieś inne propozycje myszek dla graczy w przedziale do 250 zł?

01.09.2010
17:44
[14]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Może coś do Microsoftu, tylko nie wiem, czy się zmieścisz w przedziale cenowym.

01.09.2010
17:51
[15]

PS3fan [ Konsul ]

No bo oprócz jakiejś fajnej myszy chce se kupić klawiaturę za 400 zł i dlatego tak oszczędzam na myszce.

01.09.2010
17:58
[16]

Lutz [ Legend ]

chyba 10 wrzesnia premiere ma nowy set logitecha.



ja sam jestem zainteresowany wylacznie myszka, ktora wydaje sie byc rozwiazaniem problemu kazdego mmorpegowca (Naga to pomylka, do sensownego grania sie srednio nadaje)

01.09.2010
19:42
[17]

PS3fan [ Konsul ]

Ale seria G już weszła. Mysz i klawę można już kupić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.