GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

500km/h w pogromcy Veyrona

31.08.2010
19:31
[1]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

500km/h w pogromcy Veyrona

Veyron Super Sport wkrote przestanie byc najszybszym seryjnym autem swiata, bo pokona go TranStar Dagger GT, wozek o mocy 2000KM. Swoja droga ciekawe jak taka bryka bedzie sie zachowywac przy maksymalnych predkosciach, bo przeciez to roadster.

31.08.2010
19:31
[2]

_MyszooR_ [ Senator ]

Taaa, auto 4 mln, a roczne utrzymanie 1 mln, pozdrooooo

31.08.2010
19:35
smile
[3]

I'm so Lucky [ Konsul ]

4mln czego? Złotych? Euro? Dolarów? Chyba Funtów. Ja nie wiem, po kiego takie auto. Nigdzie nie osiągniesz tak wysokiej prędkości.

31.08.2010
22:33
smile
[4]

Leilong [ STARSCREAM ]

Cabrio?

31.08.2010
22:34
[5]

Lutz [ Legend ]

wyrenderowac mozna wszystko

31.08.2010
22:36
[6]

Qverty™ [ Legend ]

Już widze przejażdżkę kabrioletem przy prędkości 450km/h...przeciążenie takie że głowy nie ruszysz...

31.08.2010
22:41
smile
[7]

Awerik [ Backpacker ]

Po co mi takie auto, skoro w mieście jest ograniczenie do 50 km/h?

31.08.2010
22:42
smile
[8]

PaJot [ Pretorianin ]

...a na autostradzie do 130 km/h.

31.08.2010
22:43
[9]

Storm [ Hardstyler ]

A jak takim podskoczysz to chwile będziesz leciał ;)

31.08.2010
22:44
smile
[10]

danco2000 [ Generaďż˝ ]

Czekam az przetestuja go w kolejnej serii Top Gear.

31.08.2010
22:55
smile
[11]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Już widze przejażdżkę kabrioletem przy prędkości 450km/h...przeciążenie takie że głowy nie ruszysz...

A ten jak zwykle swoje fantazje....
Co ma prędkość do przeciążenia? W samolocie to już ogólnie hohohoho!

31.08.2010
22:58
[12]

Ragnus [ thrash ]

16 litrów na minutę przy maksymalnej prędkości, nie chcę wiedzieć ile to by na setkę paliło

31.08.2010
23:04
smile
[13]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

A pomyślcie tym jechać przynajmniej 100km/h na naszych polskich drogach...
ludzie ten samochód lub raczej odrzutowiec nie da rady chyba, że jakby miał
zawieszenie z hammera :P to git

31.08.2010
23:10
[14]

Deepdelver [ Legend ]

Będzie wersja kombi?

Co do kosztów eksploatacji - zawsze przecież można po znajomości przerobić na gaz (z homologacją na butlę do listopada).

31.08.2010
23:20
[15]

erton [ Fink ]

Kombi na pewno bedzie, tylko zeby byla wersja z kratka! Juz zaklepalem Fiata Pande Sport (100 koni!), ale teraz to sam nie wiem, konkurencja rosnie.

31.08.2010
23:33
[16]

Shaybecki [ Shaybeck ]

a teraz wyobraźmy sobie zderzenie tego samochodu z czymkolwiek

01.09.2010
07:25
smile
[17]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Mnie zawsze przy takich samochodach zastanawia - kto, po co i gdzie tym jeździ : )?

01.09.2010
07:28
[18]

PitbullHans [ Legend ]

Tym się nie jeździ. To się ma.

01.09.2010
08:06
[19]

Vader [ Legend ]

W hiper sportowych autach spalanie to nieistotna informacja, ale z obowiązku poinformuję, że z maksymalną prędkością TranStar Dagger GT będzie pochłaniał 16 litrów wysokooktanowej benzyny na minutę jazdy. Czyli zbiornik powinien wystarczyć na maksymalnie 5-6 minut jazdy w zależności od jego pojemności.

Niech was ta informacja nie zniechęci do zakupu. Niby 5-6 min jazdy, ale co z tego, skoro w 3 min będziesz z Warszawy w Madrycie :)

01.09.2010
08:07
smile
[20]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Vader - W ciągu 6 minut jazdy z prędkością 502 km/h przejedziesz 50,2 km, więc troszkę nie bardzo.

01.09.2010
08:09
smile
[21]

Vader [ Legend ]

Dycu, to był żarcik przecież :-) zmieszany z łyżką ironii + goździki.

01.09.2010
08:10
smile
[22]

ppaatt1 [ Trekker ]

Mnie zawsze przy takich samochodach zastanawia - kto, po co i gdzie tym jeździ : )?
Dla szpanu i/lub do wyrywania lasek.

01.09.2010
08:10
[23]

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]

Przecież Veyron już od dawna nie jest najszybszym seryjnym autem...

SSC Ultimate Aero to co? Pies? A Barabus TKR?

Nie wspominając już o Saleenie S7 i Koenigsegg'u CCX...

01.09.2010
08:12
[24]

Vader [ Legend ]

ppatt1 --> Wyrywania lasek? Jak ktoś ma takie cacko, to nie pozwoli żadnej kobiecie nawet dotknąć klamki, jeszcze po-palcuje, albo nakruszy czymś :)

01.09.2010
08:18
[25]

gnoll [ Legend ]

Paskudny, przód wygląda jak w Lotusie Elise, którego nie lubię. I te 4 rury z tyłu obok siebie...

01.09.2010
08:25
[26]

ILEK [ Człowiek z dyktafonem ]

Przemo--->z tego co mi wiadomo Koenigsegg i Saleen nie robią 400, Brabus jest wolniejszy od SSC Ultimate a ten z kolei był najszybszy jeszcze w tym roku, teraz ponoć szybszy jest Veyron Super Sport.

01.09.2010
08:25
smile
[27]

Vader [ Legend ]

No tak. W golfie to do porzadku rozwiązali :)

01.09.2010
08:32
[28]

kastore [ Troll Slayer ]

Sama moc silnika nie wystarczy, pozostaje jeszcze wiele problemów od opon, hamulce, wydech, chłodzenie, po aerodynamike, której na tym renderze nie pokazują. To co jest na obrazku to reklamówka do sprzedaży pewnie słabszej wersji.

Z oceną czy 500km/h i czy pogromca Veyrona poczekajmy na testy. Na razie to wartości z komputera z symulatorów.

bazujące na podwójnie doładowanym, 9-litrowym silniku GM w układzie V8,
Silnik to model GM 572 zbudowany przez firmę Nelson Racing Engines, osiągający 2000KM już przy zaledwie 2000obr/m. Samo auto waży około 1400kg


Bugatti tymczasem

8 litrów, podwójny silnik V8, dający układ W16, cztery turbosprężarki i do każdej osobne chłodzenie, waga 1900kg

Mniejsza waga, przy mniejszym silniku i większych cylindrach w życiu nie da takiej przewagi, a ten maks mocy na 2k obortów to już chyba z nieba wzięty.

01.09.2010
13:57
smile
[29]

Qverty™ [ Legend ]

legrooch--->taa, wejdź sobie z prędkością chociaz 200km/h nawet w lekki łuk to będziesz wiedział co ma prędkość do przeciążenia. Teraz wyobraź sobie że prujesz 460km/h, widzisz łuk, zwalniasz, wchodzisz w łuk i łeb urywa...

01.09.2010
14:05
smile
[30]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Nie ma to jak polskie newsy, hie hie.

6 lipca 2010:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.