GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mount & Blade : ogniem i mieczem - pytania

31.08.2010
19:16
[1]

Makar13 [ Pretorianin ]

Mount & Blade : ogniem i mieczem - pytania

Witam, dawno nie grałem w tę grę, więc pytam. Czy po najnowszym patchu, - da się werbować ludzi z wiosek ?
- Gra nie wyłącza się przy większej bitwie ?
- Czy rozwiązane zostały błędy z Questami ?
Sam nie sprawdzę bo mam tylko jedną możliwość instalacji, i nie chcę jej zmarnować;) Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam :)

31.08.2010
21:48
[2]

Makar13 [ Pretorianin ]

Up

01.09.2010
16:30
[3]

Makar13 [ Pretorianin ]

UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.