Makar13 [ Pretorianin ]
Mount & Blade : ogniem i mieczem - pytania
Witam, dawno nie grałem w tę grę, więc pytam. Czy po najnowszym patchu, - da się werbować ludzi z wiosek ?
- Gra nie wyłącza się przy większej bitwie ?
- Czy rozwiązane zostały błędy z Questami ?
Sam nie sprawdzę bo mam tylko jedną możliwość instalacji, i nie chcę jej zmarnować;) Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam :)
Makar13 [ Pretorianin ]
Up
Makar13 [ Pretorianin ]
UP