GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia I - spadek fps

31.08.2010
18:01
[1]

stalowe gacie [ Konsul ]

Mafia I - spadek fps

Witam

Mój komp athlon xp 2,5 - 1gb ram - radek 3650

Gra powinna chodzić płynnie a ścina gdy jadę tymi szerszymi drogami gdzie widać więcej. Zmiana grafy nic nie daje reinstall też. Gra z kk w pomarańczowym pudełku.

Kiedyś miałem premierową to dobrze chodziło. Może przez te wydanie cenegi..

Wirów brak, komp czysty, zrobiłem defragmentacje, stery nowe, dużo miejsca na hdd

01.09.2010
00:18
[2]

chop [ smiech to zdrowie ]

Zainstaluj najnowszego patcha do gry.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.