stalowe gacie [ Konsul ]
Mafia I - spadek fps
Witam
Mój komp athlon xp 2,5 - 1gb ram - radek 3650
Gra powinna chodzić płynnie a ścina gdy jadę tymi szerszymi drogami gdzie widać więcej. Zmiana grafy nic nie daje reinstall też. Gra z kk w pomarańczowym pudełku.
Kiedyś miałem premierową to dobrze chodziło. Może przez te wydanie cenegi..
Wirów brak, komp czysty, zrobiłem defragmentacje, stery nowe, dużo miejsca na hdd
chop [ smiech to zdrowie ]
Zainstaluj najnowszego patcha do gry.