Artilio [ Black Templar ]
Problem z Serwerem DNS
Witam otóż przy sprawdzaniu połączenia wyskoczyło mi takie coś
Artilio [ Black Templar ]
Up
kordi pl [ Pretorianin ]
Masz problem z netem,pewnie masz w TP ?
Artilio [ Black Templar ]
Nie,w Inei
jojo12121212 [ Pretorianin ]
Inea = filtrowanie adresów mak
Artilio [ Black Templar ]
Nie wiem,ale chyba jestem ślepy bo nic tam nie widzę.
Artilio [ Black Templar ]
Up

Artilio [ Black Templar ]
Problem zażegnany
kordi pl [ Pretorianin ]
No proszę,już 2 problemy sam rozwiązałeś :D - jak widać główka pracuje :D