GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Serwerem DNS

31.08.2010
17:42
[1]

Artilio [ Black Templar ]

Problem z Serwerem DNS

Witam otóż przy sprawdzaniu połączenia wyskoczyło mi takie coś

31.08.2010
22:38
[2]

Artilio [ Black Templar ]

Up

31.08.2010
23:12
[3]

kordi pl [ Pretorianin ]

Masz problem z netem,pewnie masz w TP ?

01.09.2010
11:07
[4]

Artilio [ Black Templar ]

Nie,w Inei

01.09.2010
11:10
[5]

jojo12121212 [ Pretorianin ]

Inea = filtrowanie adresów mak

01.09.2010
13:31
[6]

Artilio [ Black Templar ]

Nie wiem,ale chyba jestem ślepy bo nic tam nie widzę.

01.09.2010
15:28
[7]

Artilio [ Black Templar ]

Up

01.09.2010
16:24
smile
[8]

Artilio [ Black Templar ]

Problem zażegnany

01.09.2010
18:57
[9]

kordi pl [ Pretorianin ]

No proszę,już 2 problemy sam rozwiązałeś :D - jak widać główka pracuje :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.