napadzior007 [ Pretorianin ]
Szukam piosenki
Piosenka siedzi mi w głowe od 2 dni bo słyszałem ją w radio
tekst z refrenu powtarza sie czesto "tell me what (...)"
niestety dalej nie pamietam piosenka taka na wieczorna impreze
wolna ale i jagby smutna
prosze kto ma jakis skojarzenie niech napisze z góry dzięki
napadzior007 [ Pretorianin ]
.
napadzior007 [ Pretorianin ]
.

Apocaliptiq [ Legend ]
One republic - Secrets
Radzik [ Jaroo the PiSsmaker ]
Wszystko by się zgadzało, gdyby nie "tell me why..."
Za to masz darmowego upa ;-)
napadzior007 [ Pretorianin ]
ale to wszystko nie to ale i tak dzięki
:)

Vany Van [ MrFragger89 ]
Może to? xD
napadzior007 [ Pretorianin ]
nie to nie to niestety :(