GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam piosenki

31.08.2010
17:26
[1]

napadzior007 [ Pretorianin ]

Szukam piosenki

Piosenka siedzi mi w głowe od 2 dni bo słyszałem ją w radio

tekst z refrenu powtarza sie czesto "tell me what (...)"

niestety dalej nie pamietam piosenka taka na wieczorna impreze

wolna ale i jagby smutna

prosze kto ma jakis skojarzenie niech napisze z góry dzięki

31.08.2010
17:39
[2]

napadzior007 [ Pretorianin ]

.

02.09.2010
16:25
[3]

napadzior007 [ Pretorianin ]

.

02.09.2010
16:30
smile
[4]

Apocaliptiq [ Legend ]

One republic - Secrets

02.09.2010
16:34
[5]

Radzik [ Jaroo the PiSsmaker ]

Wszystko by się zgadzało, gdyby nie "tell me why..."


Za to masz darmowego upa ;-)

02.09.2010
16:39
[6]

napadzior007 [ Pretorianin ]

ale to wszystko nie to ale i tak dzięki
:)

02.09.2010
16:51
smile
[7]

Vany Van [ MrFragger89 ]

Może to? xD

02.09.2010
18:18
[8]

napadzior007 [ Pretorianin ]

nie to nie to niestety :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.