GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowe gry w Extra Klasyce m. in. Test Drive Unlimited, Dawn of War II (24...

31.08.2010
16:45
[1]

kluha666 [ Legend ]

Nowe gry w Extra Klasyce m. in. Test Drive Unlimited, Dawn of War II (24...

Oto lista nowych tytułów:


Extra Klasyka
Alone in the Dark
Company of Heroes
Company of Heroes: Oposing Fronts
Driver: Parallel Lines
F.E.A.R 2: Project Origin
Juiced 2: Hot Import Nights
Medieval II: Total War - Królestwa
Mount & Blade
Piraci z Karaibów 3: Na krańcu świata
Test Drive Unlimited
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
Warhammer 40000 Dawn of War: Soulstorm
Warhammer 40000 Dawn of War II


Extra Klasyka Gold
Legendy RPG
Spellforce Universe
Supreme Commander: Złota Edycja
The Guild 2: Platinum
Titan Quest: Złota Edycja
Warhammer 40000 Dawn of War Antologia



Źródło: markolf.pl/CD-Action

31.08.2010
16:47
[2]

RazKozieSmierc [ Konsul ]

kiedy premiera?

31.08.2010
16:47
[3]

zoloman [ Legend ]

Dawn of War II wygląda ciekawie

31.08.2010
16:48
[4]

kluha666 [ Legend ]

Premiera 24 września, co do wyglądu to nikt nie wie. To ma być taki "renew" serii.

31.08.2010
16:50
[5]

snailes1 [ Konsul ]

F.E.A.R 2 :Project Origin
Mount & Blade
Test Drive unlimited
Dawn of War 2
Legendy RPG

i to wwszystko za takie grosze jak to prawda to wiem ze pod koniec września posypią się pieniądze

31.08.2010
16:54
[6]

Kowal172 [ Music Producer ]

Będzie się działo:P

31.08.2010
16:56
[7]

valfag [ Konsul ]

swietny news!

31.08.2010
16:57
[8]

j.a.c.k [ tdcc ]

W TDU gra ktoś jeszcze po necie ?

31.08.2010
17:00
[9]

Przemo_888 [ Legend ]

TDU bym chętnie zakupił. Ciekawe tylko jaka cena będzie tej nowej ek.

31.08.2010
17:02
[10]

snailes1 [ Konsul ]

[9]Oby tania :)

31.08.2010
17:02
[11]

RazKozieSmierc [ Konsul ]

a tak myslicie ze po ile bedzie? Po 20, 30?

31.08.2010
18:42
[12]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Oj schudnie portfel, schudnie...
Premiera 24 września, tak?

01.09.2010
11:23
[13]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

Legendy RPG w extra klasyce. :D Pięknie pięknie nic tylko czekać. MOżliwe że innymi tytułami też sie zainteresuje bo jest na co wydawać kaske. ;]

01.09.2010
11:28
smile
[14]

Kub$ki [ Senator ]

TDU z megapackiem?

01.09.2010
11:37
[15]

snailes1 [ Konsul ]

[11]myślę ze po tyle samo co było wczesniej ale mam nadzieję ze znowu dadzą nowe pudełka ;))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.