GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nvidia R.I.P ???

31.08.2010
12:16
[1]

alien75 [ Generaďż˝ ]

Nvidia R.I.P ???

Zapowiadają się niezwykle ciekawie nowe radeony. Mam nadzieję że nie jest to gwóźdź do trumny Nvidii .

31.08.2010
12:17
[2]

Krol Pawel [ Among the net ]

Przeciez wyjdą też nowe Nvidie :P Te Radeony ciekawie wyglądają, ale tytuł wątku IMO przesadzony

31.08.2010
12:18
[3]

Selman [ Legend ]

nie póki są fanboje ;)

31.08.2010
12:20
[4]

SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]

To nie jest jakaś masakra. Posiadam 5870 Ultra Durable i wyniki tego nowego 6870 nie są powalające w porównaniu z moją kartą. Dopiero 6970 może coś zmienić.

31.08.2010
12:23
[5]

alien75 [ Generaďż˝ ]

Na razie nvidia zapowiada najsłabsze modele z rodziny 4xx i jak tak pójdzie dalej to nie będzie alternatywy w wyborze producenta, co byłoby kiepskie dla naszych kieszeni. Jak na razie to cisza Ofermi 2

31.08.2010
12:26
smile
[6]

Widzący [ Legend ]

Pitolicie, jaki procent pececiarzy kupuje high-endowe karty? Dobrze że zieloni dostali po nosie bo im się już dawno należało, ale myślę że sobie poradzą.

31.08.2010
12:31
[7]

Shaybecki [ Shaybeck ]

BARDZO DOBRZE! niech wychodzą lepsze Radeony, niech ceny GeForce'ów idą w dół, niech się nVidia bardziej stara

02.09.2010
11:21
smile
[8]

alien75 [ Generaďż˝ ]

Znowu Nvidia nieczysto zagrywa i oszukuje potencjalnych nabywców - szkoda tylko że razem z producentami gier.

02.09.2010
11:24
smile
[9]

Widzący [ Legend ]

Nic takiego się nie stało, Nvidia robi to co zawsze więc skąd takie halo?

02.09.2010
11:41
[10]

Chriso25 [ Generaďż˝ ]

Narazie nalezy sie wstrzymac z wynikami testow, bo na PC labie mozna wyczytac ze to oszustwo, ale karta na pewno bedzie wydajna.

02.09.2010
11:42
[11]

QrKo [ Legend ]

UE przyczepilo sie do M$, zeby wydali wersje Windowsa bez IE, bo kazdy powinien miec mozliwosc wyboru przegladarki, ale jak nVidia buli producentom gier w zamian za to, zeby na ich kartach gra smigala lepiej (albo moze na odwrot - zeby gra na kartach konkurencji chodzila gorzej?) to wszystko jest okej? Takie zagrywki powaznie sa legalne na taka skale?

02.09.2010
12:10
[12]

alien75 [ Generaďż˝ ]

QrKo >>> też mam takie same zdanie, jest to przykład niezdrowej konkurencji.

02.09.2010
12:57
[13]

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]

Ale właśnie o to chodzi że na kartach nVidii gra wcale lepiej nie śmiga- na nich lepiej śmiga DEMO i na nich wyższe wyniki pokazuje wbudowany w grę benchmark- w normalnej rozgrywce GPU od AMD spisują się tak samo dobrze, i właśnie to jest oszustwo- sugerowanie że tak nie jest.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.