GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kierownica do xbox 360

30.08.2010
19:28
[1]

arekkobylo [ Pretorianin ]

Kierownica do xbox 360

Jaka jest dobra i tania kierownica do xbox 360

30.08.2010
19:37
[2]

N0rB1 [ Legionista ]

01.09.2010
17:19
[3]

arekkobylo [ Pretorianin ]

a co powiecie na tą kierownice będzie działać na xbox 360

01.09.2010
17:37
[4]

jasonxxx [ Szeryf ]

Jeśli chodzi o kierownice do X360 masz tylko 2 opcje do wyboru: Logitech albo Microsoft - oba wybory są bardzo dobre, cenowo lepiej prezentuje się logitech.


01.09.2010
17:50
[5]

arekkobylo [ Pretorianin ]

no właśnie wyżej dałem link i tam jest kierownica logitech ale nie wiem czy pasuje do xbox 360

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.