GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Demo na Xbox 360

30.08.2010
18:55
[1]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Demo na Xbox 360

Czy mogę jakoś pobrać dema gier jeśli nie mam usługi Xbox Live ? Np. nagrac na pustą płytę i później wstawić do konsoli (mam Elite czarna) ?

30.08.2010
18:56
[2]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Możesz, wypalasz na płytce i grasz :)

30.08.2010
19:02
[3]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

A skąd pobrać np. demo Mafii 2 ?

spoiler start
Proszę bez odpowiedzi juniorów typu Z internetu.
spoiler stop

30.08.2010
19:49
smile
[4]

ildzia [ Legionista ]

Demo Mafii 2

:)

01.09.2010
11:03
[5]

kordi pl [ Pretorianin ]

[3] - Game Marketplace w Interfejsie i tam szukasz zakładki "Game Demos" i "New Arrivals" - tam szukaj powinno być

01.09.2010
14:13
smile
[6]

Boomster [ Legionista ]

Polecam strone xboxzone.sk - sporo demek jest na niej

01.09.2010
14:20
smile
[7]

ProTyp [ For the Horde! ]

Wpisz w googlach "digiex" i 1 wynik

spoiler start
Nie jestem pewien, czy to aby legalne
spoiler stop

01.09.2010
14:28
[8]

HoMeR [ Man with dragonov ]

legalne na 100 % chyba że demo jest płatne


spoiler start
Sam tak robie :)
spoiler stop

01.09.2010
14:37
smile
[9]

ProTyp [ For the Horde! ]

Tak, tylko że demówki trzeba nagrywać w folderach o dziwnych nazwach, można by powiedzieć że wyglądających na oszukujące system :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.