Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
Demo na Xbox 360
Czy mogę jakoś pobrać dema gier jeśli nie mam usługi Xbox Live ? Np. nagrac na pustą płytę i później wstawić do konsoli (mam Elite czarna) ?
Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
Możesz, wypalasz na płytce i grasz :)
Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
A skąd pobrać np. demo Mafii 2 ?

ildzia [ Legionista ]
Demo Mafii 2
:)
kordi pl [ Pretorianin ]
[3] - Game Marketplace w Interfejsie i tam szukasz zakładki "Game Demos" i "New Arrivals" - tam szukaj powinno być

Boomster [ Legionista ]
Polecam strone xboxzone.sk - sporo demek jest na niej

ProTyp [ For the Horde! ]
Wpisz w googlach "digiex" i 1 wynik
HoMeR [ Man with dragonov ]
legalne na 100 % chyba że demo jest płatne

ProTyp [ For the Horde! ]
Tak, tylko że demówki trzeba nagrywać w folderach o dziwnych nazwach, można by powiedzieć że wyglądających na oszukujące system :P