
Samaras [ Legionista ]
NOwy komp
Kupuje sobi enowego kompa lecz mam niewielki budżet i o to przyklad jaki moglbym sobie kupic:
Plyta głowna: P5kPL-AM IN/ROEM/SI Intel G31 Socet &&5
Pamięć DIMM (DDR II) KIngston KVR 800D2N6/2GB i /1Gb lacznie 3 GB
Dysk Twardy SATA HDD CAVIAR 500GB WD5000AADS SATA II 32MB CACHE
jakas tam nagywarka DVD
Procek: Dual Core e 5400 BOX 2 rdzeniowy 2.7 Ghz
Moje pytanie brzmi dobry zakup? I jakie gry mi pojda jakies sportowe i wyscigi np. Fifa,PES,Collin McRea ,NFs i np. CoD jaki lub inne klasyki ktore polecacie?
snailes1 [ Konsul ]
ee nie wiem czy jestem slepy ale gdzie tu pisze jaka karta graficzna ?

Pl@ski [ Odlotowiec ]
Ciężko będzie - zdaje się że zapomniałeś o karcie graficznej, a bez niej raczej się nie obejdziesz... ;)
Samaras [ Legionista ]
On Ma Zintegrowana Karte Intel GMA 3100
Pl@ski [ Odlotowiec ]
Ech... Tak myślałem... Przykro mi, że to ja muszę pozbawić Cię złudzeń, ale na zintegrowanej karcie najzwyczajniej nie pograsz, bo oferuje śmieszną wręcz wydajność. Nadaje się jedynie do grania w bardzo stare i casualowe tytuły.
Samaras [ Legionista ]
Tzn ?? Pytalem sie kolesia w sklepi ebo chcialem taniego kompa do gier z 2009 na malych wymogach ;/;/
Pl@ski [ Odlotowiec ]
Koleś w sklepie poleciał sobie z Tobą w kulki, bo był świadom tego, że masz bardzo ograniczone możliwości finansowe zapewne, a koniecznie chciał Ci coś wcisnąć. ;) Nie kupuj w tym sklepie.
O zdecydowanej większości tytułów z 2009 roku możesz zapomnieć mając jedynie "integrę" Intela, ale te z 2000-2001 powinny śmigać całkiem nieźle na średnich detalach.
Bez karty graficznej z prawdziwego zdarzenia się nie obejdzie, to najistotniejsza część komputera gracza.
Samaras [ Legionista ]
NO to co mi polecacia kompa do 1100 moze troszke wiecej?
Gry jakby poszly np. z 2009 na slbaych
Darek21 [ Bloody ]
polecamy allegro i kup uzywki beda odrobinke tansze.
Np. ja sprzedaję kompa i za 1100 moglbys kupic bez monitora cos naprawde przyzwoitego (sygnatura).
Jak jestes zainteresowany to sobie wpisz Darek_FM
Samaras [ Legionista ]
allegro odpada niamam az tyle gotowki ;p raty wiecie ;p
rog1234 [ Gold Cobra ]
To rozważ konsolę, jeżeli masz jakiś sensowny monitor/telewizor. Kompa do w pełni komfortowej gry w wysokich rozdzielczościach poza Allegro raczej za tyle nie kupisz... I nie zrażaj się że "gry droższe", bo gry z tego 2009 spokojnie możesz kupić tanio w niektórych sklepach internetowych.
Samaras [ Legionista ]
To sie oplaca kupowac konsole do monitora? Bo telewizor czesto uzywany przez innych domownikow?
SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]
W twoim przypadku bardziej się opłaci niż słaby PC.
Samaras [ Legionista ]
nie zabardzo sie orientuje ale czy konsole podlacze do monitora? Polecacie PS 2?
SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]
PS2 nie, jest za stare. Kup Xbox'a 360 lub PS3. Jakie wejścia masz w monitorze?
fredzio92 [ Treasure Hunter ]
PS2 nie, jest za stare
Oczywiście mając taki budżet należy myśleć o jakimś current genie, (xbox360 czy też PS3) ale takie stwierdzenie jest co najmniej zabawne.
Zakładając, że masz obecnie w miarę dobry zasilacz, napęd i obudowę za te 1100 zł, czy ciut więcej byśmy coś złożyli. Jednakże, czy jest sens ? Kup konsole jak radzą inni. Zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz. Jaką ? To już zależy od twoich potrzeb i gier przede wszystkim. Porozglądaj się po forum. Wątków typu PS3 czy Xbox 360 jest tu cała masa.
nie zabardzo sie orientuje ale czy konsole podlacze do monitora?
Jak najbardziej. Napisz jaki masz monitor.
Samaras [ Legionista ]
bede kupowal nowy ale jest problem bo niema na allegro VGABOX by podlaczyc do monitora co zrobic?