GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kręcenie filmików

30.08.2010
18:47
smile
[1]

fubu35 [ Konsul ]

Kręcenie filmików

Witam
Mam zamiar kręcić filmiki o GTA SA i chciałbym aby były one w miare dobre...
Na początek nakręciłem krótką jazde samochodem(tak na próbe)pozniej w WMM wybrałem muzyke i napisy ...
Lecz to troche zamało bo chciałbym np móc spowalniać tempo filmu i dodawać bajery ;)

Jeśli ktos z was może to niech odpowie mi nate pytańia
1.Dlaczego mój fraps(zarejestrowany)nie wychwytuje dzięków podczas gry?
2.Jakim programem mogę obrabiać i zmieniać format wideo(znam sony wegas noi wmm)

To na tyle...
Z góry dzięki ;)

30.08.2010
22:49
[2]

Watzap [ Fredmen ]

1. Z tego co pamiętam we frapsie wystarczyło zaznaczyć "ptaszka" aby rejestrował/ zapisywał muzykę z gry i program to wykonywał poszukaj w opcjach nagrywania, powinno tam być :)

2. W WMM nie potrafisz przecież to podstawowy program windy którym spokojnie na początek możesz sobie obrobić filmik i zmienić format mpeg albo avi jak się nie mylę (dawno na nim pracowałem)

31.08.2010
08:09
smile
[3]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Do zmiany formatów filmów polecam Format Factory PL.

31.08.2010
12:18
[4]

fubu35 [ Konsul ]

Dzięki za pomoc...
W wmm umiem już "chyba" wszystko ;)
Ale z tym frapsem dalej nic..na forach czytałem i pisze że coś trzeba w ustawieniach sprzętu zmieniać xD

31.08.2010
18:58
[5]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Sony Vegas masz te bajerki;)

31.08.2010
20:54
[6]

fubu35 [ Konsul ]

Dobra wszystko działa jest jak trzeba ale...
CZy da sie dodać "na"filmik dialogi w wmm?
Wiem że da się dać napis przed klipem ale chodzi mi o danie go w jego trakcie jako dialog postaci...

31.08.2010
21:50
[7]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Da się pogrzeb (pamiętam że dodawałem podczas filmiku normalnie )

01.09.2010
14:16
smile
[8]

fubu35 [ Konsul ]

Oto i filmik który zrodziłem haha

01.09.2010
14:27
[9]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Nieźle, wykonanie dobre szkoda że filmik jest bez sense. Taki bez fabuły i w ogóle. Mam nadzieje że jak będziesz robił następny to bez użycia IVONy i innego gówna tego typu. Szkoda też że więcej niż 500 osób go nie obejrzy bo taki już jest YT, że tera dziennie napływa po 10000 takich filmików jak twój. Zrób coś wyjątkowego.

01.09.2010
15:00
[10]

fubu35 [ Konsul ]

To jest teaser...to krótkie scenki pokazujące to co unas się dzieje

Był to filmik robiony na szybko...a w planach mam 2 śmieszne odcinki o swacie z fabułą i idealnymi scenami

A co do filmiku ro ci gwarantuje że wzrośnie on powyżej 500/1000 a nawet więcej wyświetleń patrząc nato iż owiele gorzsze i beznadziejne filmiki bez użycia cam hacka mają po 13000 iwyświetleń ;x

Jednej tylko niewiem żeczy...jak zrobić napisy do filmu ;x
W wmm niewiem czy się da a niewiem gdzie xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.