HoMeR [ Man with dragonov ]
Alien Swarm - gra ktoś ?
Zagram ktoś o 19- lub 20 w alien swarma ? steam ID: homer04pl
HoMeR [ Man with dragonov ]
up
snailes1 [ Konsul ]
ja bym zagral ale musze instalowac niechce mi sie instalowac ..
c3rsH [ Pretorianin ]
ja mogę zagrać :)
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Nie lepiej tu: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10491139&N=1
Więcej ludzi zbierzecie.