GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GOTY xbox 360

30.08.2010
15:36
smile
[1]

N0rB1 [ Legionista ]

GOTY xbox 360

Jakie gry wyszły w tej edycji oprócz Fallout 3 ?
Chodzi mi o to aby dlc były na płytce

30.08.2010
15:36
[2]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

batman aa, cod4, chyba oblivion

30.08.2010
15:36
[3]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

The Elder Scrolls IV:Oblivion
To co wyżej.

30.08.2010
15:52
[4]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

fable 2

31.08.2010
00:40
[5]

koosa [ prawie biolog ]

Do końca roku ma wyjść jeszcze dragon age+wszystkie dodatki.

31.08.2010
11:44
[6]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

I BC2 ma być podobno.

31.08.2010
11:47
[7]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Borderlands w październiku.

31.08.2010
23:11
[8]

kordi pl [ Pretorianin ]

GTA IV widziałem ,a CoD 4 z mapami chyba już nie sprzedają

01.09.2010
17:25
[9]

$erek47 [ Veteran Gear ]

BC2 wychodzi w w wersji z dodatkami i update'ami, dzisiaj nawet newsa na GOLu widziałem
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=53475
Gears of War 2 GOTY

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.