daniel25 [ Pretorianin ]
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Właśnie zauważyłem u mnie w sklepie że jest ta gra i nie wiem czy jest warta 55zł czy jest fajna i czy trudna.
Z góry dzięki wszystkim.
O i jescze u mnie w sklepie były dużo mnijsze wymagania niz np. core 2 duo........
kamykWRC [ Pretorianin ]
Demo sobie ściągnij :]
ciocia ziuta [ Chor��y ]
trudna nie jest na pewno :P mi do gustu nie przypadła. ja Ci jej nie polece
daniel25 [ Pretorianin ]
demo chmmmm.
czekam na odp :)
matek650 [ Asasyn ]
Mam pełną wersję. Gra łatwa. Pograłem troche i nawet fajna, ale po 3-4 dniach ci się znudzi.

Luki Kosiarz [ Legionista ]
Ja natomiast powiem że gra wcale aż tak łatwa nie jest (ścigaczem niema lekko po mieście śmigać). Na początku byłem tą grą olśniony, lecz niema ona wykupionych licencji i niestety nazwy są zmyślone. Gra naprawdę mogłaby być świetna gdyby zrobili większą mapę (np. taką jak w TDU) i dali prawdziwe nazwy samochodów. Wg mnie 55zł to niewiele ale ja bym tyle nie wydał (wiadomo skąd miałem gre ;) . Najlepiej spytaj "znajomego kolegi" który powie tobie iż na stronce precyl.pl znajdziesz wszystko. Pozdrawiam i miłej zabawy
rog1234 [ Gold Cobra ]
Jest fenomenalna. Grałem w nią wiele, im dalej tym ciężej, wyścigi w multi wymagają już umiejętności na wyższym poziomie. Nie grałem trochę, ale parę miesięcy temu ludzie jeszcze byli. I ten fenomenalny "co-op" w multi. Polecam, to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Dodaję od razu, granie w nią na piracie, bez multi, to kastracja gry z najlepszego.