GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Burnout Paradise: The Ultimate Box

30.08.2010
15:04
[1]

daniel25 [ Pretorianin ]

Burnout Paradise: The Ultimate Box

Właśnie zauważyłem u mnie w sklepie że jest ta gra i nie wiem czy jest warta 55zł czy jest fajna i czy trudna.
Z góry dzięki wszystkim.

O i jescze u mnie w sklepie były dużo mnijsze wymagania niz np. core 2 duo........

30.08.2010
15:07
[2]

kamykWRC [ Pretorianin ]

Demo sobie ściągnij :]

30.08.2010
15:07
[3]

ciocia ziuta [ Chor��y ]

trudna nie jest na pewno :P mi do gustu nie przypadła. ja Ci jej nie polece

30.08.2010
15:09
[4]

daniel25 [ Pretorianin ]

demo chmmmm.
czekam na odp :)

31.08.2010
17:20
[5]

matek650 [ Asasyn ]

Mam pełną wersję. Gra łatwa. Pograłem troche i nawet fajna, ale po 3-4 dniach ci się znudzi.

spoiler start
Robisz wyścigi i niszczysz rywali potem zdobywasz ich auta i tak w kółko
spoiler stop

02.09.2010
18:52
smile
[6]

Luki Kosiarz [ Legionista ]

Ja natomiast powiem że gra wcale aż tak łatwa nie jest (ścigaczem niema lekko po mieście śmigać). Na początku byłem tą grą olśniony, lecz niema ona wykupionych licencji i niestety nazwy są zmyślone. Gra naprawdę mogłaby być świetna gdyby zrobili większą mapę (np. taką jak w TDU) i dali prawdziwe nazwy samochodów. Wg mnie 55zł to niewiele ale ja bym tyle nie wydał (wiadomo skąd miałem gre ;) . Najlepiej spytaj "znajomego kolegi" który powie tobie iż na stronce precyl.pl znajdziesz wszystko. Pozdrawiam i miłej zabawy

02.09.2010
18:54
[7]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Jest fenomenalna. Grałem w nią wiele, im dalej tym ciężej, wyścigi w multi wymagają już umiejętności na wyższym poziomie. Nie grałem trochę, ale parę miesięcy temu ludzie jeszcze byli. I ten fenomenalny "co-op" w multi. Polecam, to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Dodaję od razu, granie w nią na piracie, bez multi, to kastracja gry z najlepszego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.