GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

By świat stawał się lepszy :) [część 1] "Bez żadnej kur*y"

30.08.2010
13:06
smile
[1]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

By świat stawał się lepszy :) [część 1] "Bez żadnej kur*y"

Witam. Tak ostatnio sobie myślałem czy nie przyjełaby się taka karczma, w które postanawiamy ,że przez kilka dni , nie robimy czegoś (najczęśćiej złego) a na końcu dzielimy się naszymi " osiągnięciami"

W 1 części proponowałbym ,by nie "rzucać" przeklęństwami.

Zasady
- Po 24 godziny od założenia wątku , wpisujemy czy dzień skończył się na "+" , czy może na "-" . Jeśłi przez 24h , będziemy zachowywali się jak "bóg nakazał" wpisujemy plusik w przeciwnym wypadku minusik.

- Tworzymy ranking tych ZŁYCH i tych DOBRYCH . Jeśli ktoś ma przewage minusów nad plusami znajduje się w grupie ZŁYCH natomiast jeśli odwrotnie w grupie DOBRYCH.

Nrazie to by było na tyle :)

EDIT: Tzn myśle matik , że po całych 24h napisać czy dzień skończył się na "+" czy na "-". Chyba wiadomo o co chodzi , czy nie jasne to jest? :)

30.08.2010
13:12
[2]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Dzisiaj w myślach poszło słówko, ale jak mamy zapisywać punkty. Może jakiś przykład ?

30.08.2010
13:39
[3]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

To co, spróbujemy :) ?

30.08.2010
13:44
smile
[4]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Aa, o to chodzi. Ja bardzo chętnie wezmę udział.

30.08.2010
13:52
[5]

-Fizz- [ Konsul ]

Zapomniałeś dodać:

- Osoby powyżej lat czternastu niemile widziane.

30.08.2010
13:53
smile
[6]

Storm [ Hardstyler ]

Durne, niepotrzebne, jak większość karczm na tym forum.

30.08.2010
13:54
[7]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Sam Bóg nas z tego rozsądzi, nie sądzę, żeby wątek był do tego potrzebny ;)

30.08.2010
14:57
[8]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Jeśli macie pomysły , by karczma stała się żywsza to proszę bardzo :)
Propozycje na kolejne wątki , także mile widziane :)

30.08.2010
15:13
smile
[9]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Mam propozycję na następną część: Nie obraź się na jakiś głupi pomysł/zasadę, który będzie przedstawiony na rozpoczęciu roku szkolnego.

30.08.2010
15:22
[10]

Kowal172 [ Music Producer ]

Wszyscy musicie byś tak na NIE:( moglibyście dać szanse tej karczmie(to sprawa autora czy ją wykorzysta) a nie wtrącać swoje trzy grosze(tak mówie do osób z postów [5], [6], [7])
Sorry ale się zbulwersowałem :)

30.08.2010
15:33
[11]

fisherfighter [ Movie Producer ]

Kowal spokojnie bo się spocisz. Jak najbardziej można zrobić coś takiego ale jaka będzie tego przyszłość-nie wiem.

30.08.2010
15:36
[12]

Storm [ Hardstyler ]

Kowal -> Zapoznaj się z definicją komentarza.

Btw. KuboL to Twoje drugie konto czy przyjaciel internetowy? ;)

30.08.2010
15:47
smile
[13]

Kowal172 [ Music Producer ]

Z Kubolem nie mam nic wspólnego poprostu się zdenerwowałem:D

30.08.2010
16:56
[14]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Oczywiście ,że jak i Kowal to inna osoba ;)
Do Kowala -> Chociaż jeden ,który wesprze ^^

30.08.2010
16:58
[15]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

jak dla mnie fajny pomysł

30.08.2010
17:01
[16]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Durny pomosł.GOL to nie kościół w którym mam się z grzechów spowiadać.

30.08.2010
17:04
[17]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Darth Father -- > A czy ktoś CI się tu karze spowiadać? Akurat w tej części, przyszedł mi do głowy taki pomysł, może kolejna część będzie lepsza. Oczywiście to Twoje zdanie , ale może coś z tego wyjdzie?

Co do zasad : Tak przemyślałem sytuację, może lepiej by było , gdyby (akurat w tym przypadku) ktoś zablluźnił odrazu wpisywał minus , przez to karczma będzie aktywniejsza. (Oczywiscie nie ma co chwile wpisywac minusów, poprostu jeśli mu się zdarzy choć raz powiedzieź "kurwe" wpisuje minus i czeka do następnej części

30.08.2010
17:05
smile
[18]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Chętnie się przyłączę.

30.08.2010
17:10
smile
[19]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Jeszcze ustalcie godziny modlitw:F

30.08.2010
17:12
smile
[20]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

cicho tam być.

30.08.2010
17:16
[21]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

:)
To jak lepsze zasady z [17] czy zostajemy z [1]? Wydaje mi się ze opcja z [17] będzie jednak lepsza :)

30.08.2010
20:37
smile
[22]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Też jestem za opcją z postu [17].

30.08.2010
20:43
smile
[23]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

[20] Czemu? Ja bym sobie odmawiał z Wami Zdrowaśkę/paciorek.

Za Nergala np.

31.08.2010
15:04
[24]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Gdzie gospodarz ? Co z zasadami ?

01.09.2010
13:47
[25]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

No dobra, nie wiem czy minęły dokładne 2 dni, ale mam "-".

Proponuję tak:

Minusy:

-matik109

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.