
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
By świat stawał się lepszy :) [część 1] "Bez żadnej kur*y"
Witam. Tak ostatnio sobie myślałem czy nie przyjełaby się taka karczma, w które postanawiamy ,że przez kilka dni , nie robimy czegoś (najczęśćiej złego) a na końcu dzielimy się naszymi " osiągnięciami"
W 1 części proponowałbym ,by nie "rzucać" przeklęństwami.
Zasady
- Po 24 godziny od założenia wątku , wpisujemy czy dzień skończył się na "+" , czy może na "-" . Jeśłi przez 24h , będziemy zachowywali się jak "bóg nakazał" wpisujemy plusik w przeciwnym wypadku minusik.
- Tworzymy ranking tych ZŁYCH i tych DOBRYCH . Jeśli ktoś ma przewage minusów nad plusami znajduje się w grupie ZŁYCH natomiast jeśli odwrotnie w grupie DOBRYCH.
Nrazie to by było na tyle :)
EDIT: Tzn myśle matik , że po całych 24h napisać czy dzień skończył się na "+" czy na "-". Chyba wiadomo o co chodzi , czy nie jasne to jest? :)
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Dzisiaj w myślach poszło słówko, ale jak mamy zapisywać punkty. Może jakiś przykład ?
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
To co, spróbujemy :) ?

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Aa, o to chodzi. Ja bardzo chętnie wezmę udział.
-Fizz- [ Konsul ]
Zapomniałeś dodać:
- Osoby powyżej lat czternastu niemile widziane.

Storm [ Hardstyler ]
Durne, niepotrzebne, jak większość karczm na tym forum.
jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Sam Bóg nas z tego rozsądzi, nie sądzę, żeby wątek był do tego potrzebny ;)
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Jeśli macie pomysły , by karczma stała się żywsza to proszę bardzo :)
Propozycje na kolejne wątki , także mile widziane :)

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Mam propozycję na następną część: Nie obraź się na jakiś głupi pomysł/zasadę, który będzie przedstawiony na rozpoczęciu roku szkolnego.
Kowal172 [ Music Producer ]
Wszyscy musicie byś tak na NIE:( moglibyście dać szanse tej karczmie(to sprawa autora czy ją wykorzysta) a nie wtrącać swoje trzy grosze(tak mówie do osób z postów [5], [6], [7])
Sorry ale się zbulwersowałem :)
fisherfighter [ Movie Producer ]
Kowal spokojnie bo się spocisz. Jak najbardziej można zrobić coś takiego ale jaka będzie tego przyszłość-nie wiem.
Storm [ Hardstyler ]
Kowal -> Zapoznaj się z definicją komentarza.
Btw. KuboL to Twoje drugie konto czy przyjaciel internetowy? ;)

Kowal172 [ Music Producer ]
Z Kubolem nie mam nic wspólnego poprostu się zdenerwowałem:D
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Oczywiście ,że jak i Kowal to inna osoba ;)
Do Kowala -> Chociaż jeden ,który wesprze ^^
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
jak dla mnie fajny pomysł
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Durny pomosł.GOL to nie kościół w którym mam się z grzechów spowiadać.
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Darth Father -- > A czy ktoś CI się tu karze spowiadać? Akurat w tej części, przyszedł mi do głowy taki pomysł, może kolejna część będzie lepsza. Oczywiście to Twoje zdanie , ale może coś z tego wyjdzie?
Co do zasad : Tak przemyślałem sytuację, może lepiej by było , gdyby (akurat w tym przypadku) ktoś zablluźnił odrazu wpisywał minus , przez to karczma będzie aktywniejsza. (Oczywiscie nie ma co chwile wpisywac minusów, poprostu jeśli mu się zdarzy choć raz powiedzieź "kurwe" wpisuje minus i czeka do następnej części

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
Chętnie się przyłączę.

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Jeszcze ustalcie godziny modlitw:F

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
cicho tam być.
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
:)
To jak lepsze zasady z [17] czy zostajemy z [1]? Wydaje mi się ze opcja z [17] będzie jednak lepsza :)

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Też jestem za opcją z postu [17].

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
[20] Czemu? Ja bym sobie odmawiał z Wami Zdrowaśkę/paciorek.
Za Nergala np.
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Gdzie gospodarz ? Co z zasadami ?
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
No dobra, nie wiem czy minęły dokładne 2 dni, ale mam "-".
Proponuję tak:
Minusy:
-matik109