GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z instalacja Vista Home Basic

30.08.2010
12:17
smile
[1]

junior42 [ Generaďż˝ ]

Problem z instalacja Vista Home Basic

Hej sluchajcie, chce sformatowac sobie dyski i zainstalowac od nowa Windowsa Viste Home Basic. Aby to zrobic jak mi dobrze wiadomo musze uruchomic system z plyty instalacyjnej. I tak wlasnie robie. Pojawia mi sie mile okienko Windows is loading file. Czekam wiec az pasek zaladuje sie do konca, nastepnie wyskakuje okienko nastepne ladujace sie z Windows Corporation na dole. A nastepnie... nic. Po prostu nic sie nie dzieje, jakby komp mi sie zawieszal za kazdym razem w tym samym momencie, przez co nie moge przejsc do formatowania i instalowania systemu. Ktos mi moze powiedziec dlaczego tak sie dzieje i co moge zrobic aby sformatowac dyski i zainstalowac widowsa?

30.08.2010
12:43
[2]

junior42 [ Generaďż˝ ]

^^ up

30.08.2010
12:46
[3]

Trelis [ Yarpen Zirgin ]

Najprawdopodobniej masz nieoryginalny system na płycie. I według mnie rozsądniejszą rzeczą będzie zainstalowanie Windowsa 7, a nie pełnej błędów Visty.

30.08.2010
12:50
smile
[4]

_MyszooR_ [ Senator ]

pełnej błędów Visty.

30.08.2010
12:52
[5]

junior42 [ Generaďż˝ ]

lol <zalamka>
Mam oryginalny Windows Vista Home Basic... I co mam kupic teraz Windowsa 7 bo Ty tak mowisz? pheh lepiej pomozcie mi z problemem a nie kazcie wydawac hajs...

30.08.2010
12:53
[6]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Daj na wstrzymanie dłużej. Kilkanaście minut czasem bywa.

30.08.2010
12:55
[7]

junior42 [ Generaďż˝ ]

Tak myślałem właśnie że może za szybko resetuje lapka. Ok sprawdzę to i po mam nadzieje udanym formacie odezwe się znów :)

31.08.2010
00:46
[8]

junior42 [ Generaďż˝ ]

Niestety dłuższe odczekanie nic nie dało. Zostawiłem lapka na ponad 2 godziny i nic. Nadal czarny ekran. Może jest jakiś inny sposób na format i reinstal hmm? Bo mnie tu już Ch*j strzela...

31.08.2010
09:02
[9]

junior42 [ Generaďż˝ ]

^^ up

31.08.2010
09:41
smile
[10]

andrey226 [ Konsul ]

Ja mam Vistę Chome Premium 64 bit już ponad 3 lata i jestem z niej bardzo zadowolony,w przeciwientwie do XP-ka którego miałem wcześniej.Tak że Drogi Trelisie zupełnie się z Tobą nie zgadzam.

02.09.2010
10:53
[11]

junior42 [ Generaďż˝ ]

Mi też Vista odpowiada, chociaż pamiętam XP był na prawdę zajebisty. Jednak bardziej podobałaby mi się ta Vista gdybym mógł zrobić tego formata... Jeszcze nigdy tak nie miałem, żeby 4 dni męczyć się z formatem... Na prawdę nikt nie może mi pomóc??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.