
Shaybecki [ Shaybeck ]
Proszę, dla brata.
proszę o zagłosowanie, wystarczy wcisnąć przycisk <kciuka>
głosy zapamiętują się w ciasteczkach, więc można kilka razy
dziękuję z góry
mirencjum [ operator kursora ]
+1

bezi 47 [ Cowboy From Hell ]
+1
$ebs Master [ Profesor Oak ]
masz

hbk18 [ Generaďż˝ ]
+1
Cyber Rekin [ Sharkee ]
+1
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
klik, pyk, +1, czy co tam chcesz.

Łyczek [ Legend ]
Zagłosowano :)
mefek [ Senator ]
+1

Inquisitio [ Pull the trigger ]
+1 , całkiem fajne zdjęcie ;)
_MyszooR_ [ Senator ]
poszlo

kubicBSK [ Legend ]
+1

przemas478 [ Generaďż˝ ]
+1

xNaruto [ Generaďż˝ ]
+1
Hagen von Rabenhorst [ Hunter ]
+1

Jack6464 [ The Godfather ]
+1

ProTyp [ For the Horde! ]
+1

Zingus123 [ Antyterrorysta ]
+1
kefirek09 [ Senator ]
+1
Tomal_P [ Legend ]
+1

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
plusjeden.
Nikos007 [ Liverpool FC ]
+1
vinni [ Visca El Barca ]
Zagłosowałem +1
mautrix [ Foo Fighter ]
zagłosowane ;)

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
+1
flepi [ Pretorianin ]
I ja też:))
Romo69 [ nvidiagm ]
+

jarooli [ Generaďż˝ ]
+1

danco2000 [ Generaďż˝ ]
To ja tez ;)
Dell` s [ d-_-b ]
+1
peterkarel [ DX ARMY ]
+1 , ale mały okonek :)
Poziomka1440 [ Pretorianin ]
+1 :)
xMAXIMx [ Rallye driver ]
+1
Fett [ Avatar ]
+1
Plus rozesłałem po znajomych :)
Shaybecki [ Shaybeck ]
dzięki, dzięki, dzięki wszystkim x100 i proszę o następne
gdybym miał większą rybkę to zaprosiłbym na grilla

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
+1 Oddano głos
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
+1
Kowal172 [ Music Producer ]
+1
Egzek [ Tits Lover ]
+1

Ksionim [ Generaďż˝ ]
1+
Szkoda, że nie siostra :D
aliment [ Haraszo ]
+1
ON Line [ 7 ]
+1
Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]
+1

ponti5 [ Chor��y ]
piękna ryba +1
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
zagłosowałam :)
zastanawia mnie, jak Ty to zrobiłeś że w Twoim wątku w 2h pojawiło się tyle wpisów jak u mnie przez niemal 2 tygodnie? :> no ale skoro taki ten wątek popularny, to przy okazji mała reklama: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10543243&N=1 :D
KrisK [ Pretorianin ]
+1

Mały eS [ Death from Above! ]
Oddano głos.
+1

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
i ode mnie +1
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Łapaj.
Shaybecki [ Shaybeck ]
tamte zdjęcie zostało niefortunnie zaliczone w ostatni dzień trwania konkursu i nie ma szans wygrania (głosować jeszcze można, ale nie nabijemy kilku tysięcy)
dlatego, proszę jeszcze o zagłosowanie na następne zdjęcie
toaster [ MrBook? ]
+1

Łyczek [ Legend ]
Oddano głos

kubasek10 [ Prodator ]
+1 ;)
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
+1
figozaur [ aka Lt HitmaN ]
+1
GaidenNinja [ Generaďż˝ ]
+1
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
+1
mik18 [ Konsul ]
+1