
niewirnik [ Pretorianin ]
U ruskich balanga na okrągło! :D
Historia pewnego porwania:
Poniedziałek
Porwaliśmy samolot na lotnisku w Moskwie, pasażerowie jako zakładnicy. Żądamy miliona dolarów i lotu do Meksyku.
Wtorek
Czekamy na reakcję władz. Napiliśmy się z pilotami. Pasażerowie wyciągnęli zapasy. Napiliśmy się z pasażerami. Piloci napili się z pasażerami.
Środa
Przyjechał mediator. Przywiózł wódkę. Napiliśmy się z mediatorem, pilotami i pasażerami. Mediator prosił, żebyśmy wypuścili połowę pasażerów. Wypuściliśmy, a co tam.
Czwartek
Pasażerowie wrócili z zapasami wódki. Balanga do rana. Wypuściliśmy drugą połowę pasażerów i pilotów.
Piątek
Druga połowa pasażerów i piloci wrócili z gorzałą. Przyprowadzili masę znajomych. Impreza do rana.
Sobota
Do samolotu wpadł specnaz. Z wódką. Balanga do poniedziałku.
Poniedziałek
Do samolotu pakują się coraz to nowi ludzie z gorzałą. Jest milicja, są desantowcy, strażacy, nawet jacyś marynarze.
Wtorek
Nie mamy sił. Chcemy się poddać i uwolnić samolot. Specnaz się nie zgadza. Do pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Władywostoku. Z wódką.
Środa
Pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli załatwimy wódkę...

Kowal172 [ Music Producer ]
Niby głupie...ale uśmiałem się do łez:D

zoloman [ Legend ]
stare, ale świetne

Playboy95 [ Master of Puppets ]
Stare, ale dobre.

Kub$ki [ Senator ]

Cyber Rekin [ Sharkee ]
Niezłe, ale spodziewałem się czegoś lepszego.

fisherfighter [ Movie Producer ]
Ale fane:P

adam11$13 [ In Paradise City ]

Janczes [ You'll never walk alone ]
sympatyczne

BEER Share [ Konsul ]
Za**biste :D
maciejkami [ Pretorianin ]
bylo kiedys w cda o ile sie nie myle

CroopMan [ Vito Scaletta ]
Kozackie :D

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Witamy XXI wieku!!!

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Było ze dwa lata temu w CDA, ale i tak miażdzy.
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Stareeeee:P