GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

U ruskich balanga na okrągło! :D

29.08.2010
16:42
smile
[1]

niewirnik [ Pretorianin ]

U ruskich balanga na okrągło! :D

Historia pewnego porwania:

Poniedziałek
Porwaliśmy samolot na lotnisku w Moskwie, pasażerowie jako zakładnicy. Żądamy miliona dolarów i lotu do Meksyku.

Wtorek
Czekamy na reakcję władz. Napiliśmy się z pilotami. Pasażerowie wyciągnęli zapasy. Napiliśmy się z pasażerami. Piloci napili się z pasażerami.

Środa
Przyjechał mediator. Przywiózł wódkę. Napiliśmy się z mediatorem, pilotami i pasażerami. Mediator prosił, żebyśmy wypuścili połowę pasażerów. Wypuściliśmy, a co tam.

Czwartek
Pasażerowie wrócili z zapasami wódki. Balanga do rana. Wypuściliśmy drugą połowę pasażerów i pilotów.

Piątek
Druga połowa pasażerów i piloci wrócili z gorzałą. Przyprowadzili masę znajomych. Impreza do rana.

Sobota
Do samolotu wpadł specnaz. Z wódką. Balanga do poniedziałku.

Poniedziałek
Do samolotu pakują się coraz to nowi ludzie z gorzałą. Jest milicja, są desantowcy, strażacy, nawet jacyś marynarze.

Wtorek
Nie mamy sił. Chcemy się poddać i uwolnić samolot. Specnaz się nie zgadza. Do pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Władywostoku. Z wódką.

Środa
Pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli załatwimy wódkę...

29.08.2010
16:55
smile
[2]

Kowal172 [ Music Producer ]

Niby głupie...ale uśmiałem się do łez:D

29.08.2010
16:58
smile
[3]

zoloman [ Legend ]

stare, ale świetne

29.08.2010
22:09
smile
[4]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Stare, ale dobre.

29.08.2010
22:13
smile
[5]

Kub$ki [ Senator ]

29.08.2010
22:28
smile
[6]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Niezłe, ale spodziewałem się czegoś lepszego.

29.08.2010
22:32
smile
[7]

fisherfighter [ Movie Producer ]

Ale fane:P

29.08.2010
22:35
smile
[8]

adam11$13 [ In Paradise City ]

29.08.2010
22:35
smile
[9]

Janczes [ You'll never walk alone ]

sympatyczne

29.08.2010
22:36
smile
[10]

BEER Share [ Konsul ]

Za**biste :D

29.08.2010
22:58
[11]

maciejkami [ Pretorianin ]

bylo kiedys w cda o ile sie nie myle

01.09.2010
13:15
smile
[12]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Kozackie :D

01.09.2010
13:23
smile
[13]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Witamy XXI wieku!!!

01.09.2010
18:34
smile
[14]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Było ze dwa lata temu w CDA, ale i tak miażdzy.

01.09.2010
18:39
[15]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Stareeeee:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.