Woodruff2 [ Pretorianin ]
Problemy z YouTube
Od jakiś 2 miesięcy zauważyłem, że YouTube chodzi bardzo słabo, filmiki wolno się ładują, czasami w ogóle nie da się ich uruchomić, czasami nawet załadowany film przycina. Nie jest to na pewno problem z moim komputerem, ponieważ mam też laptopa (prawie czysty system, żadnych gierek, ściąganych filmów) i jest to samo. Znajomi którzy mają Neostradę i Vectrę również potwierdzają ten problem. Wszystkich których pytałem są z Sieradza lub okolic więc może to problem lokalny choć wątpię. U was też występują takie problemy? Wiecie co jest tego przyczyną? Dziwni mnie to że taka potężna strona jak YouTube ma takie problemy... Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
Shaybecki [ Shaybeck ]
ostatnio serwery google/youtube zwolniły
czasami są problemy nawet na necie 10Mbit
Woodruff2 [ Pretorianin ]
Ja mam właśnie 10Mbit
Woodruff2 [ Pretorianin ]
up
Woodruff2 [ Pretorianin ]
Do tego już u mnie doszło, że głupi filmik 30sekund ładuje się pół godziny, albo wcale nie chce ruszyć.