errorek18 [ Konsul ]
SPOILER !!!! Zakończenie gry MAFIA 2 !!!
Kravas [ Niepokonan ]
Cały spoiler - rotfl.
10 lat masz, że takie niezbyt "życiowe" pomysły Ci przychodzą?
Zwłaszcza w sytuacji Vita.
Przemo_888 [ Legend ]

figozaur [ aka Lt HitmaN ]
Mafia 3 Coming son !!
MavericKK [ Life is Brutal ]
Ta dla was kazde zakonczenie nawet gdy całe miasto wybucha po ataku terrorystow i bomby nuklearnej oznacza ze są niewyjasnione wątki i ze jest jak to ktos tam napisał "Coming Son" Nadchodzi syn xD
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Jestem od Ciebie starszy.Nie mogę być twoim synem!!!

Qverty™ [ Legend ]
errorek--->powiedz mi czemu do cholery ma służyć ten wątek bo nie rozumiem? Fajnie że przeszedłeś ale swoje przemyślenia zostaw dla siebie albo napisz w jednym z dwóch oficjalnych wątków....
Co za ludzie...
Mafia 3 coming son
Nie jestem twoim synem...

miczek2008 [ Generaďż˝ ]
<"Mafia 3 coming son"
[7]Qverty™ --->wakacyjna nuda. Całe szczęście wakacje się już kończą.
snailes1 [ Konsul ]
a vito pewnie na koniec tej gry zmienia sie w spiedermana i gwałci wszystko co popadnie ;]
errorek18 [ Konsul ]
Ta swoją pajęczynowatą Pałą !!!
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
racja zakończenie strasznie otwarte :/
SwiXen [ Generaďż˝ ]
Jasne najpierw miały być bodajże 4 zakończenia ale potem się zdecydowali na 1 ponieważ było zbyt epickie.., a wyszedł "Szit"

N0wak [ Generaďż˝ ]
Rzeczywiscie, cos mowili ze mieli kilka zakonczen, ale wybrali to najlepsze :D
Wole nie wiedziec jak beznadziejne musialy byc te inne.

fajny Książę [ Capo ]
Ludzie, jaki "szit"? To zakonczenie jest naprawde swietne. Pozostawia wiele niedomowien.

PitbullHans [ Legend ]
[14] - Co za...

fajny Książę [ Capo ]
Pitbull--> Fabularnie gra jest bardzo realistyczna (choc pod koniec zalatuje troszku telenowela), za to gameplayowo nie musi... Wiec w czym problem?
Ja, wiem, kazda gra musi miec klarowne zakonczenie. Ba, najlepiej jeszcze jakby konczyla sie hepiendem.
PitbullHans [ Legend ]
Problem w tym, że niepotrzebnie czepiasz się GTA. A co do tej genialnej fabuły można polemizować, tylko to prowadzi donikąd. Każdy będzie miał swoje racje, zresztą spoilerowanie na temat tej gry jest niezbyt mile widziane.
N0wak [ Generaďż˝ ]
Bardzo realistyczna? Gra jest fabularnie strasznie glupia i naiwna, do tego przewidywalna nie liczac 1 momentu.
wiec zakonczenie pasuje.

fajny Książę [ Capo ]
Pitbull--> Gdzie napisalem o genialnej fabule? Okreslilem ja mianem realistycznej, ale nigdzie nie stwierdzilem ze jest genialna (chociaz za taka ja uwazam)...
NOwak--> Gra jest fabularnie strasznie glupia i naiwna, do tego przewidywalna nie liczac 1 momentu.
Podaj konkretne przyklady...

_MyszooR_ [ Senator ]
coming son
DaarkSider [ Legionista ]
no dla mnie zakonczenie super...zaskakujace i dla mnie wyjasniajace wszystko...Leo wstawil sie za Vito ale za wojne w miescie i rozrobe w Chinatown musial ktos odpowiedziec...padlo na Joe'go...takie zycie mafioza...ja juz nie widze sensu w kontynuowaniu historii Vita chyba ze moglby zostac jeszcze glowa rodziny albo cos takiego...

Volk [ Legend ]
Ehh ten Vito.