GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SPOILER !!!! Zakończenie gry MAFIA 2 !!!

29.08.2010
12:47
[1]

errorek18 [ Konsul ]

SPOILER !!!! Zakończenie gry MAFIA 2 !!!


spoiler start
A myślałem że Vito wyskoczy z samochodu zabijając wszystkich i udając się ratowac Joe'a
Cholerna umowa !!! Vito powinien to zrobic gdyż Joe darował mu życie !!!
spoiler stop

Zakończenie mówi samo za siebie !!! Mafia 3 Coming son !!

29.08.2010
12:48
[2]

Kravas [ Niepokonan ]

Cały spoiler - rotfl.
10 lat masz, że takie niezbyt "życiowe" pomysły Ci przychodzą?
Zwłaszcza w sytuacji Vita.

29.08.2010
12:58
[3]

Przemo_888 [ Legend ]

spoiler start
A myślałem że Vito wyskoczy z samochodu zabijając wszystkich

Ta a potem pajęczym zmysłem wytropi egzekutorów Joego, po czym użyje wyrzutni pajęczyn zainstalowanej w rękawach i w trymiga ich unieszkodliwi swym kamiennym spojrzeniem. Po całej sytuacji sobie wszystko wyjaśnią i jak zwykle pójdą na chlanie i dziwki.

Takie zakończenie byś wolał?
spoiler stop


Mafia 3 Coming son

Nie nazywaj mnie synem.

29.08.2010
13:01
smile
[4]

figozaur [ aka Lt HitmaN ]

Mafia 3 Coming son !!

29.08.2010
13:05
[5]

MavericKK [ Life is Brutal ]

Ta dla was kazde zakonczenie nawet gdy całe miasto wybucha po ataku terrorystow i bomby nuklearnej oznacza ze są niewyjasnione wątki i ze jest jak to ktos tam napisał "Coming Son" Nadchodzi syn xD

29.08.2010
13:06
[6]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Jestem od Ciebie starszy.Nie mogę być twoim synem!!!

29.08.2010
13:08
smile
[7]

Qverty™ [ Legend ]

errorek--->powiedz mi czemu do cholery ma służyć ten wątek bo nie rozumiem? Fajnie że przeszedłeś ale swoje przemyślenia zostaw dla siebie albo napisz w jednym z dwóch oficjalnych wątków....

Co za ludzie...

Mafia 3 coming son

Nie jestem twoim synem...

29.08.2010
13:23
smile
[8]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

<"Mafia 3 coming son"
[7]Qverty™ --->wakacyjna nuda. Całe szczęście wakacje się już kończą.

29.08.2010
13:25
[9]

snailes1 [ Konsul ]

a vito pewnie na koniec tej gry zmienia sie w spiedermana i gwałci wszystko co popadnie ;]

29.08.2010
13:28
[10]

errorek18 [ Konsul ]

Ta swoją pajęczynowatą Pałą !!!

29.08.2010
18:52
[11]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

racja zakończenie strasznie otwarte :/

29.08.2010
19:05
[12]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Jasne najpierw miały być bodajże 4 zakończenia ale potem się zdecydowali na 1 ponieważ było zbyt epickie.., a wyszedł "Szit"

29.08.2010
19:10
smile
[13]

N0wak [ Generaďż˝ ]

Rzeczywiscie, cos mowili ze mieli kilka zakonczen, ale wybrali to najlepsze :D
Wole nie wiedziec jak beznadziejne musialy byc te inne.

29.08.2010
19:10
smile
[14]

fajny Książę [ Capo ]

Ludzie, jaki "szit"? To zakonczenie jest naprawde swietne. Pozostawia wiele niedomowien.

spoiler start

Ja wiem, fani GTA chcieliby aby Vito roz****** pasazerow i rzucil sie na ratunek Joe
spoiler stop

29.08.2010
19:11
smile
[15]

PitbullHans [ Legend ]

[14] - Co za...

spoiler start
W finalnej misji zato Vito niczym Rambo rozwala z 50 wrogów. Jakie to realistyczne.
spoiler stop

29.08.2010
19:13
smile
[16]

fajny Książę [ Capo ]

Pitbull--> Fabularnie gra jest bardzo realistyczna (choc pod koniec zalatuje troszku telenowela), za to gameplayowo nie musi... Wiec w czym problem?

Ja, wiem, kazda gra musi miec klarowne zakonczenie. Ba, najlepiej jeszcze jakby konczyla sie hepiendem.

29.08.2010
19:20
[17]

PitbullHans [ Legend ]

Problem w tym, że niepotrzebnie czepiasz się GTA. A co do tej genialnej fabuły można polemizować, tylko to prowadzi donikąd. Każdy będzie miał swoje racje, zresztą spoilerowanie na temat tej gry jest niezbyt mile widziane.

29.08.2010
19:20
[18]

N0wak [ Generaďż˝ ]

Bardzo realistyczna? Gra jest fabularnie strasznie glupia i naiwna, do tego przewidywalna nie liczac 1 momentu.
wiec zakonczenie pasuje.

29.08.2010
19:24
smile
[19]

fajny Książę [ Capo ]

Pitbull--> Gdzie napisalem o genialnej fabule? Okreslilem ja mianem realistycznej, ale nigdzie nie stwierdzilem ze jest genialna (chociaz za taka ja uwazam)...

NOwak--> Gra jest fabularnie strasznie glupia i naiwna, do tego przewidywalna nie liczac 1 momentu.

Podaj konkretne przyklady...

29.08.2010
19:25
smile
[20]

_MyszooR_ [ Senator ]

coming son

04.12.2010
10:16
[21]

DaarkSider [ Legionista ]

no dla mnie zakonczenie super...zaskakujace i dla mnie wyjasniajace wszystko...Leo wstawil sie za Vito ale za wojne w miescie i rozrobe w Chinatown musial ktos odpowiedziec...padlo na Joe'go...takie zycie mafioza...ja juz nie widze sensu w kontynuowaniu historii Vita chyba ze moglby zostac jeszcze glowa rodziny albo cos takiego...

04.12.2010
10:23
smile
[22]

Volk [ Legend ]

Ehh ten Vito.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.