heaton1910 [ Pretorianin ]
Sprzedam konto z Left 4 dead 2
Witam prosze o propozycje na gg 5661374 lub [email protected]
Roycewicz [ Pretorianin ]
Wysłałem info z linkiem do wątku obsłudze Steam, do zobaczenia z konetm
heaton1910 [ Pretorianin ]
i tak jest na innego maila hihi ;p
heaton1910 [ Pretorianin ]
Cena 20 zl
moge wyslac pudełko na koszt kupującego lub odbiór osobisty w Łodzi
b166er [ Generaďż˝ ]
czy mogę przerzucić twojego l4d2 na swoje konto? jak tak dalej będę kupował gry z kontami steam to za cholerę nie spamiętam haseł :/
bezio007[IsBack] [ Konsul ]
[5] Nie można.
heaton1910 [ Pretorianin ]
Up