GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mafia 2...

28.08.2010
19:39
smile
[1]

Kreek [ Senator ]

mafia 2...



no co za...po co tyle płaciłem? i do tego gra jeszcze nie doszła;/

wychodzi na to, że lepiej poczekać 1 dzień i masz za 50 zł taniej;)

28.08.2010
19:40
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Cierpliwość popłaca.

28.08.2010
19:44
[3]

Sc00®pY [ Loler ]

pytanie - czy sprzedanie oryginalnego klucza steam razem z kopią danej gry jest legalne ? tak tylko pytam

28.08.2010
20:44
[4]

TheMr Starkiler [ Pretorianin ]

Sc00®pY - chyba tak

28.08.2010
20:48
[5]

napster92 [ Why so serious?! ]

Przecież nie od dziś wiadomo, że klucze steam są 2x tańsze (jak nie więcej czasami) od gry na allegro...

Ja kupiłem klucz do BC2 za niecałe 60 dych tydzień po premierze.

28.08.2010
20:49
[6]

Trelis [ Yarpen Zirgin ]

Znalazłem aukcję, na której cena nie przekracza 60 zł, łap -

Sam poczekam kilkanaście dni, aż gra stanieje przynajmniej do 80 zł.

28.08.2010
20:50
[7]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

skany są w miarę bezpieczne, sam kupuje ostatnie jedynie wersje cyfrowe :)

28.08.2010
20:50
[8]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Zawsze mnie ciekawi, skąd oni mają te klucze i jaka jest szansa, że na następny dzień będzie blokada konta.

28.08.2010
20:54
[9]

novi.. [ Senator ]

I będzie jeszcze taniej, będą pojawiały się nowe aukcje i poklei każdy będzie obniżał cenę o złotówkę. Tak też było z Battlefieldem Bad Company 2, żałowałem, że dałem 100zł, jak po jakimś czasie można było kupić kod za 60zł, a teraz nawet za 42zł.

28.08.2010
20:57
[10]

snailes1 [ Konsul ]

[8] jak kupisz coś na steamie dostajesz keya :) oni ci kupują takie coś na stronie głownej steama a potem sprzedaja po mniejszej cenie chyba ze sie myle :)

28.08.2010
21:07
[11]

Kub$ki [ Senator ]

Ja kupiłem klucz do BC2 za niecałe 60 dych

Ciekawe...

28.08.2010
21:32
[12]

napster92 [ Why so serious?! ]

[11]

O nie! Rozpędziłem się i dodałem 0, przez przypadek!!!! Musiałeś to wyszczególnić, bo przecież trudno było to rozgryźć, nie? Lub jako tako coś sobie powiększyć? :)

28.08.2010
23:01
smile
[13]

Kub$ki [ Senator ]

O jejciu

28.08.2010
23:04
[14]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

hah, podobnie było ze Starcraftem 2, po kilku dniach staniał o jakieś 40zł (oczywiście key)

04.09.2010
12:23
smile
[15]

novi.. [ Senator ]

Na allegro key najtaniej kosztuje już 49zł. Poczekam jeszcze jak trochę zejdzie w dół i w końcu sobie kupię :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.