
Kreek [ Senator ]
mafia 2...
no co za...po co tyle płaciłem? i do tego gra jeszcze nie doszła;/
wychodzi na to, że lepiej poczekać 1 dzień i masz za 50 zł taniej;)
PitbullHans [ Legend ]
Cierpliwość popłaca.
Sc00®pY [ Loler ]
pytanie - czy sprzedanie oryginalnego klucza steam razem z kopią danej gry jest legalne ? tak tylko pytam
TheMr Starkiler [ Pretorianin ]
Sc00®pY - chyba tak
napster92 [ Why so serious?! ]
Przecież nie od dziś wiadomo, że klucze steam są 2x tańsze (jak nie więcej czasami) od gry na allegro...
Ja kupiłem klucz do BC2 za niecałe 60 dych tydzień po premierze.
Trelis [ Yarpen Zirgin ]
Znalazłem aukcję, na której cena nie przekracza 60 zł, łap -
Sam poczekam kilkanaście dni, aż gra stanieje przynajmniej do 80 zł.
pr0gh0stpl [ World With Out End ]
skany są w miarę bezpieczne, sam kupuje ostatnie jedynie wersje cyfrowe :)
bone_man [ Omikron Persei 8 ]
Zawsze mnie ciekawi, skąd oni mają te klucze i jaka jest szansa, że na następny dzień będzie blokada konta.
novi.. [ Senator ]
I będzie jeszcze taniej, będą pojawiały się nowe aukcje i poklei każdy będzie obniżał cenę o złotówkę. Tak też było z Battlefieldem Bad Company 2, żałowałem, że dałem 100zł, jak po jakimś czasie można było kupić kod za 60zł, a teraz nawet za 42zł.
snailes1 [ Konsul ]
[8] jak kupisz coś na steamie dostajesz keya :) oni ci kupują takie coś na stronie głownej steama a potem sprzedaja po mniejszej cenie chyba ze sie myle :)
Kub$ki [ Senator ]
Ja kupiłem klucz do BC2 za niecałe 60 dych
Ciekawe...
napster92 [ Why so serious?! ]
[11]
O nie! Rozpędziłem się i dodałem 0, przez przypadek!!!! Musiałeś to wyszczególnić, bo przecież trudno było to rozgryźć, nie? Lub jako tako coś sobie powiększyć? :)

Kub$ki [ Senator ]
O jejciu
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
hah, podobnie było ze Starcraftem 2, po kilku dniach staniał o jakieś 40zł (oczywiście key)

novi.. [ Senator ]
Na allegro key najtaniej kosztuje już 49zł. Poczekam jeszcze jak trochę zejdzie w dół i w końcu sobie kupię :)