GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

No Ordinary Family - czyżby w końcu dobry serial o ludziach z mocami?

27.08.2010
22:54
[1]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

No Ordinary Family - czyżby w końcu dobry serial o ludziach z mocami?

Wszystko wskazuje na to, ze tak! Pokrótce można powiedzieć że to takie serialowe "The incredibles", czyli serial o ludziach obdarzonych mocami z lekką domieszką humoru.

W rolach głównych:
Michael Chiklis
Julie Benz
Kay Panabaker
Jimmy Bennett

Gatunek:
Dramat, Komedia, Sci-Fi

Premiera:
28.09.2010

Opis
Akcja serialu "No Ordinary Family" rozgrywa się wokół Powellów - typowej amerykańskiej rodziny, która po powrocie z wycieczki do amazońskiej dżungli zyskuje niezwykle zdolności.

Oficjalne Strony



Zwiastun


Na necie pojawił się już pierwszy odcinek preair w dobrej jakości, napisów co prawda jeszcze niema ale postanowiłem obejrzeć i myślę że warto obejrzeć, jak na razie moim zdaniem najlepszy serial 2010. Polecam.


No Ordinary Family - czyżby w końcu dobry serial o ludziach z mocami? - TeRiKaY
27.08.2010
22:56
smile
[2]

j.a.c.k [ tdcc ]

czyżby w końcu dobry serial o ludziach z mocami?

Heroes ?


Szukałem czegoś nowego, więc chyba spróbuję z tym :) Dzięki.

27.08.2010
23:07
[3]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

Heroes ?
sprawa dyskusyjna, pierwszy sezon był bardzo dobry, natomiast dalsze sezony przemilczę... wiem że równie źle mogą się potoczyć losy tego serialu, ale jakoś po pierwszym epku mam lepsze odczucia co do "No Ordinary People" niż do "Heroes"

27.08.2010
23:18
[4]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Może być całkiem ok ( mimo Rity w obsadzie ;). Taki idealny serialowy zapychacz.

28.08.2010
13:50
[5]

Ahmed_Terorist [ Centurion ]

o własnie, zastanawiałem się czy już przypadkiem ktoś nie założył tematu na tematu tego serialu, a tu proszę. ja obejrzałem głównie dla gościa z The Shield i również się nie zawiodłem. polecam!

03.09.2010
00:13
[6]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

a upnę

03.09.2010
05:42
smile
[7]

Coy2K [ Veteran ]

bo Heroes powinien był się zakończyć na pierwszym sezonie. Gdyby rozpatrywać go tylko w ten sposób, to jeszcze długo długo nie dostaniemy nic tak świetnego.

03.09.2010
07:19
[8]

PitbullHans [ Legend ]

Super moce to są dobre w kreskówkach.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.