Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
iPhone 4 już jest!
Dostałem email od Apple, że iPhone 4 jest już dostępny w polsce.Można go kupić w sieci Era i Orange.

Loon' [ Generaďż˝ ]
Chyba raczej w Plusie i w Playu.
Ceny - od 4500 zł w dół :)
ALI3N_PL [ Konsul ]
[2]

ronn [ Legend ]
niewiarygodne :E
polska od razu stała się lepszym miejscem :E

legrooch [ MPO Squad Member ]
WOW!

Old Devil [ Pretorianin ]
Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
Loon- ja wiem, że jest w Orange i w Erze.
Likfidator [ Generaďż˝ ]
Wszechwiedzący i znający się na wszystkim Loon' jak zwykle niedoinformowany...
j.a.c.k [ tdcc ]
Chyba raczej w Plusie i w Playu.
w orange i erze rowniez...

Loon' [ Generaďż˝ ]
No tak, ale najpierw mieli go w Plusie i w Playu więc pisanie "już jest" jest w tej sytuacji nieadekwatne.
Likfidator [ Generaďż˝ ]
Loon'--> W Plusie i Playu iPhone 4 jest nieoficjalnie. Tylko Era i Orange mają podpisane umowy z Apple.

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]
Fajna zabawka, ale za te pieniądze - nigga please ...
erton [ Fink ]
Likfidator -->
Wiemy już więc, kto oferuje iPhone'a 4 16 GB najtaniej w Polsce. Wybierając abonament na 3 lata za 139 zł/mies. (600 minut, 2GB paczki danych) zakupimy najnowszy aparat od Apple za jedyne 789 zł.
LOL, okazja jak nie wiem, lece do salonu ;) Nie chce tu robic kolejnego flejma, ale wiekszosc zwolennikow Apple to chyba naprawde ludzie albo bardzo bogaci, albo bardzo glupi.
I jeszcze komentarze pod newsem:
Cenki spoko
To mnie się podoba :) Niebawem kupie, to pewne :)
Wielkie brawa dla ERY! Tak powinno się tworzyć oferty.

Czacha [ inquisitor incognito ]
a ja se kupilem tydzien temu w orange - fajna zabawka, 3G laduje dzis na allegro ;)
Fett [ Avatar ]
Teraz to już czekać tylko aż otworzą wreszcie Starbucksa w Krakowie