GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

iPhone 4 już jest!

27.08.2010
13:10
[1]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

iPhone 4 już jest!

Dostałem email od Apple, że iPhone 4 jest już dostępny w polsce.Można go kupić w sieci Era i Orange.

27.08.2010
13:12
smile
[2]

Loon' [ Generaďż˝ ]

Chyba raczej w Plusie i w Playu.
Ceny - od 4500 zł w dół :)

27.08.2010
13:21
[3]

ALI3N_PL [ Konsul ]

[2]

27.08.2010
13:21
smile
[4]

ronn [ Legend ]

niewiarygodne :E

polska od razu stała się lepszym miejscem :E

27.08.2010
13:23
smile
[5]

legrooch [ MPO Squad Member ]

WOW!

27.08.2010
14:23
smile
[6]

Old Devil [ Pretorianin ]


27.08.2010
14:37
[7]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

Loon- ja wiem, że jest w Orange i w Erze.

27.08.2010
14:41
[8]

Likfidator [ Generaďż˝ ]

Wszechwiedzący i znający się na wszystkim Loon' jak zwykle niedoinformowany...


27.08.2010
14:42
[9]

j.a.c.k [ tdcc ]

Chyba raczej w Plusie i w Playu.

w orange i erze rowniez...

27.08.2010
14:42
smile
[10]

Loon' [ Generaďż˝ ]

No tak, ale najpierw mieli go w Plusie i w Playu więc pisanie "już jest" jest w tej sytuacji nieadekwatne.

27.08.2010
14:53
[11]

Likfidator [ Generaďż˝ ]

Loon'--> W Plusie i Playu iPhone 4 jest nieoficjalnie. Tylko Era i Orange mają podpisane umowy z Apple.

27.08.2010
14:57
smile
[12]

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]

Fajna zabawka, ale za te pieniądze - nigga please ...

27.08.2010
15:03
[13]

erton [ Fink ]

Likfidator -->

Wiemy już więc, kto oferuje iPhone'a 4 16 GB najtaniej w Polsce. Wybierając abonament na 3 lata za 139 zł/mies. (600 minut, 2GB paczki danych) zakupimy najnowszy aparat od Apple za jedyne 789 zł.

LOL, okazja jak nie wiem, lece do salonu ;) Nie chce tu robic kolejnego flejma, ale wiekszosc zwolennikow Apple to chyba naprawde ludzie albo bardzo bogaci, albo bardzo glupi.

I jeszcze komentarze pod newsem:

Cenki spoko
To mnie się podoba :) Niebawem kupie, to pewne :)
Wielkie brawa dla ERY! Tak powinno się tworzyć oferty.

03.09.2010
09:53
smile
[14]

Czacha [ inquisitor incognito ]

a ja se kupilem tydzien temu w orange - fajna zabawka, 3G laduje dzis na allegro ;)

03.09.2010
11:30
[15]

Fett [ Avatar ]

Teraz to już czekać tylko aż otworzą wreszcie Starbucksa w Krakowie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.