GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry, w których pojawiała się Polska

25.08.2010
14:39
[1]

niewirnik [ Pretorianin ]

Gry, w których pojawiała się Polska

Czy pamiętacie gry, w których pojawiała się Polska, terytorium kraju, misje w kraju?

Przykład:
Silent Hunter 5 i polskie wybrzeże - kilka portów do zwiedzenia.

25.08.2010
14:40
smile
[2]

D3O [ Leutnant ]

Seria Hearts of Iron, Europa Universalis. Można tam Polską grać i wojować po mapie ;)

EDIT:
Pierwsza misja kampanii Niemieckiej w Blitzkriegu.

25.08.2010
14:40
smile
[3]

Loon' [ Generaďż˝ ]

Europa Universalis, Wacki

25.08.2010
14:41
[4]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Command & Conquer: Red Alert - pacyfikacja toruńskich bojówek.

25.08.2010
14:42
[5]

Mati176 [ King Klick ]

Medieval, Medieval II Total War

25.08.2010
14:42
[6]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Kozacy.
Fifa :)

25.08.2010
14:42
[7]

Barthez x [ vel barth89 ]

Call of Duty i misja w Warszawie.

25.08.2010
14:44
smile
[8]

Ziom91 [ ohjehr ]

Franko: The Crazy Revenge :) Najbardziej polska gra :)

UEFA Euro 2012 (na pewno będzie, a że Euro w Polsce to już dopisuję)

25.08.2010
14:45
[9]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Call of Duty 3, misja z polskimi żołnierzami.

25.08.2010
14:45
[10]

Reavek [ life coach ]

[5] To jeszcze Empire Total War.

[2] I Victoria. Można powiedzieć że w większości gier strategicznych Paradox'u

25.08.2010
14:45
[11]

kluha666 [ Legend ]

Wiem, że w Call of Duty 3 (tylko na konsolach) sterowało się bodajże oddziałem Polaków.

25.08.2010
14:47
[12]

kubicBSK [ Legend ]

Natomiast w Call of Duty 3 dowodzi się Polakami. (moja szybkość:))

W Company Heroes jest fragment bitwy pod Falaise.

25.08.2010
14:47
smile
[13]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Velvet Assassin.

25.08.2010
14:48
[14]

Mr. Big Brain [ Pretorianin ]

Maluch Racer

25.08.2010
14:48
smile
[15]

Klapaucjusz [ Konsul ]

Teenagent.

25.08.2010
14:49
[16]

Ziom91 [ ohjehr ]

No tak :) Wszystkie Racery z firmy PLAY.

25.08.2010
14:49
[17]

Krol Pawel [ Among the net ]

Najbardziej zapadło mi w pamięć ww. misja w CoD: 3

No i oczywiście różne strategie, gdzie gra się wybranym państwem :D

25.08.2010
14:52
[18]

partyzant121 [ Chor��y ]

seria Mortyr

25.08.2010
14:59
smile
[19]

Przemo_888 [ Legend ]

Euro Truck Simulator

25.08.2010
15:02
[20]

gnoll [ Legend ]

Kozacy - w tym unikatowa jednostka Husarii, i hetman.

Mount & Blade: Ogniem i Mieczem

25.08.2010
15:22
[21]

King Klick [ Generaďż˝ ]

Airline Tycoon ;)

25.08.2010
15:25
smile
[22]

twostupiddogs [ Senator ]

Twilight 2000

25.08.2010
15:28
[23]

kzwwdo [ Pretorianin ]

Hidden & Dangerous: Deluxe - dwie misje w Polsce.

25.08.2010
15:30
[24]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Co to była za gra, gdzie zdobywało się Warszawę a w przerywnikach filmowych byli pijani Polacy?

25.08.2010
15:30
[25]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

[24]Codename Panzers Faza Pierwsza - Kampania Niemiecka

25.08.2010
15:33
smile
[26]

ALI3N_PL [ Konsul ]

Empire Total War

25.08.2010
15:34
[27]

zoloman [ Legend ]

W Panzer Elite Action też jeździło się po Polsce.

25.08.2010
15:40
smile
[28]

szymon_majewski [ Legend ]

Akcja Wolfensteina 3D tez dzieje sie w Polsce ;)

ed. i jeszcze Railroad Tycoon

25.08.2010
16:04
[29]

redan [ Wiking ]

- jedna z lokacji w grze Infernal
- gry serii Mortyr

25.08.2010
16:10
[30]

Deton [ klein Zwerg ]

w Call of Duty walczymy w Warszawie :)

25.08.2010
16:14
[31]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

trochę mały akcent ale zawsze coś

W Gta IV poniekąd do jakiejś audycji radiowej dzwoni polka

25.08.2010
16:20
smile
[32]

Selman [ Legend ]

Franko

25.08.2010
16:22
[33]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

TeRiKaY: Jeszcze czasami się zdarza na ulicy spotkać polkę ( bardzo brzydko się odzywa :( ).

25.08.2010
16:24
[34]

scourer_95 [ Legionista ]

W Order of War, cała kampania niemiecka rozgrywa się na ziemiach Polskich...:D

25.08.2010
16:37
smile
[35]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Pro Evolution Soccer

25.08.2010
16:39
smile
[36]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu ?!

25.08.2010
16:50
[37]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

W Euro Truck Simulator można pojechać do Warszawy.

25.08.2010
16:56
[38]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Wy na serio z tym GTA? Na prawdę można spotkać polkę?

25.08.2010
17:03
[39]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

z tego co pamiętam to CoD

25.08.2010
17:11
[40]

ronn [ Legend ]

solidarność :)

25.08.2010
17:24
[41]

binkset [ Acacia Avenue ]

o ile pamiętam to coś się działo w okupowanej Warszawie, chyba Velvet Assassin, ale sama gra jest dość gówniana

[38] tak, w GTA IV najczęściej są Polki przy jakiejś plaży, nie wiem czy to coś robi ale grałem na X360

25.08.2010
17:27
[42]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

solidarność
Ha, to była gra! Symulator Wałęsy. Czemu teraz już nikt nie ma tak oryginalnych pomysłów?:)

25.08.2010
17:50
smile
[43]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Tak, ja też spotkałem ją w okolicach plaży obok pierwszej kryjówki. Jak wjechałem w przystanek autobusowy to usłyszałem soczyste KURWA!

25.08.2010
17:54
[44]

DeatthShadow [ Pretorianin ]

Tank Combat

25.08.2010
18:11
[45]

req_ [ Legend ]

W GTA IV można na ulicach spotkać polki. Co prawda jedna kobieta użyczyła głosu, a jej linie dialogowe to same przekleństwa.

25.08.2010
18:13
smile
[46]

K4B4N0s [ Filthy One ]

[43] - Ale to nie znaczy, że była polką :P

25.08.2010
19:18
smile
[47]

binkset [ Acacia Avenue ]

[46] no akurat po tym słowie możemy stwierdzić że to na bank Polka :P

25.08.2010
19:22
smile
[48]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

CoD 1 na PC była misja w warszawie :)

25.08.2010
19:22
smile
[49]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

GTA 4

25.08.2010
19:29
[50]

NequliX [ Made in Poland. On a bed ]

Knights of Honor
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2298

25.08.2010
19:39
[51]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Need for Speed Most Wanted (nie wiem, czy inne też) - na swoim samochodzie można było nakleić flagi Polski. Widziałem nawet samochód komputera z tą flagą :O

25.08.2010
19:47
[52]

RoBhaal [ Konsul ]

Polanie.

25.08.2010
19:56
[53]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

Któryś Panzer General.

25.08.2010
20:03
[54]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

47 - może to była Niemka i kulturalnie powiedziała do Niko aby skręcił :P

28.08.2010
22:34
[55]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Dużo tych polaków w GTA, fajnie gada ta polka "co to *urwa jest?" xD

28.08.2010
22:39
[56]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

Na pewno Blitzkrieg i inny tego typu RTS. Chyba Codename:panzers jeżeli dobrze pamiętam.

28.08.2010
22:47
smile
[57]

malyb89 [ Spectre ]

Chase the Express - przejedżało się expresem przez Polskę. Co ciekawe, obojętnie, które by to miasto nie było to zawsze był śnieg i jeden domek na horyzoncie ;). Dość ubogi obraz :)

28.08.2010
23:01
[58]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

W Xpand Rally jest parę tras w Polsce.

28.08.2010
23:13
smile
[59]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Jagged Alliance 2

Bobby "Steroid" Gontarski - strażak z Warszawy

28.08.2010
23:25
smile
[60]

K4B4N0s [ Filthy One ]

może to była Niemka i kulturalnie powiedziała do Niko aby skręcił :P

Albo była rumunką. I nazywała to co stoi przy latarni :P

Swoją drgoą strasznie kijowe ma te teksty :P

01.09.2010
18:41
[61]

niewirnik [ Pretorianin ]

Zagrałem właśnie w warszawe w Call of Duty. fajne.

01.09.2010
18:44
smile
[62]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

Mafia 2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.