niewirnik [ Pretorianin ]
Gry, w których pojawiała się Polska
Czy pamiętacie gry, w których pojawiała się Polska, terytorium kraju, misje w kraju?
Przykład:
Silent Hunter 5 i polskie wybrzeże - kilka portów do zwiedzenia.

D3O [ Leutnant ]
Seria Hearts of Iron, Europa Universalis. Można tam Polską grać i wojować po mapie ;)
EDIT:
Pierwsza misja kampanii Niemieckiej w Blitzkriegu.

Loon' [ Generaďż˝ ]
Europa Universalis, Wacki
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Command & Conquer: Red Alert - pacyfikacja toruńskich bojówek.
Mati176 [ King Klick ]
Medieval, Medieval II Total War
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Kozacy.
Fifa :)
Barthez x [ vel barth89 ]
Call of Duty i misja w Warszawie.

Ziom91 [ ohjehr ]
Franko: The Crazy Revenge :) Najbardziej polska gra :)
UEFA Euro 2012 (na pewno będzie, a że Euro w Polsce to już dopisuję)
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Call of Duty 3, misja z polskimi żołnierzami.
Reavek [ life coach ]
[5] To jeszcze Empire Total War.
[2] I Victoria. Można powiedzieć że w większości gier strategicznych Paradox'u
kluha666 [ Legend ]
Wiem, że w Call of Duty 3 (tylko na konsolach) sterowało się bodajże oddziałem Polaków.
kubicBSK [ Legend ]
Natomiast w Call of Duty 3 dowodzi się Polakami. (moja szybkość:))
W Company Heroes jest fragment bitwy pod Falaise.

dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Velvet Assassin.
Mr. Big Brain [ Pretorianin ]
Maluch Racer

Klapaucjusz [ Konsul ]
Teenagent.
Ziom91 [ ohjehr ]
No tak :) Wszystkie Racery z firmy PLAY.
Krol Pawel [ Among the net ]
Najbardziej zapadło mi w pamięć ww. misja w CoD: 3
No i oczywiście różne strategie, gdzie gra się wybranym państwem :D
partyzant121 [ Chor��y ]
seria Mortyr

Przemo_888 [ Legend ]
Euro Truck Simulator
gnoll [ Legend ]
Kozacy - w tym unikatowa jednostka Husarii, i hetman.
Mount & Blade: Ogniem i Mieczem
King Klick [ Generaďż˝ ]
Airline Tycoon ;)

twostupiddogs [ Senator ]
Twilight 2000
kzwwdo [ Pretorianin ]
Hidden & Dangerous: Deluxe - dwie misje w Polsce.
Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
Co to była za gra, gdzie zdobywało się Warszawę a w przerywnikach filmowych byli pijani Polacy?
Playboy95 [ Master of Puppets ]
[24]Codename Panzers Faza Pierwsza - Kampania Niemiecka

ALI3N_PL [ Konsul ]
Empire Total War
zoloman [ Legend ]
W Panzer Elite Action też jeździło się po Polsce.

szymon_majewski [ Legend ]
Akcja Wolfensteina 3D tez dzieje sie w Polsce ;)
ed. i jeszcze Railroad Tycoon
redan [ Wiking ]
- jedna z lokacji w grze Infernal
- gry serii Mortyr
Deton [ klein Zwerg ]
w Call of Duty walczymy w Warszawie :)
TeRiKaY [ PROJECT STORY ]
trochę mały akcent ale zawsze coś
W Gta IV poniekąd do jakiejś audycji radiowej dzwoni polka

Selman [ Legend ]
Franko
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
TeRiKaY: Jeszcze czasami się zdarza na ulicy spotkać polkę ( bardzo brzydko się odzywa :( ).
scourer_95 [ Legionista ]
W Order of War, cała kampania niemiecka rozgrywa się na ziemiach Polskich...:D

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]
Pro Evolution Soccer

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]
Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu ?!
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
W Euro Truck Simulator można pojechać do Warszawy.
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Wy na serio z tym GTA? Na prawdę można spotkać polkę?
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
z tego co pamiętam to CoD
ronn [ Legend ]
solidarność :)
binkset [ Acacia Avenue ]
o ile pamiętam to coś się działo w okupowanej Warszawie, chyba Velvet Assassin, ale sama gra jest dość gówniana
[38] tak, w GTA IV najczęściej są Polki przy jakiejś plaży, nie wiem czy to coś robi ale grałem na X360
Zenedon [ Burak cukrowy ]
solidarność
Ha, to była gra! Symulator Wałęsy. Czemu teraz już nikt nie ma tak oryginalnych pomysłów?:)

Jamkonorek [ Jandulka ]
Tak, ja też spotkałem ją w okolicach plaży obok pierwszej kryjówki. Jak wjechałem w przystanek autobusowy to usłyszałem soczyste KURWA!
DeatthShadow [ Pretorianin ]
Tank Combat
req_ [ Legend ]
W GTA IV można na ulicach spotkać polki. Co prawda jedna kobieta użyczyła głosu, a jej linie dialogowe to same przekleństwa.

K4B4N0s [ Filthy One ]
[43] - Ale to nie znaczy, że była polką :P

binkset [ Acacia Avenue ]
[46] no akurat po tym słowie możemy stwierdzić że to na bank Polka :P

Juvenille [ Generaďż˝ ]
CoD 1 na PC była misja w warszawie :)

hbk18 [ Generaďż˝ ]
GTA 4
NequliX [ Made in Poland. On a bed ]
Knights of Honor
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2298
Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Need for Speed Most Wanted (nie wiem, czy inne też) - na swoim samochodzie można było nakleić flagi Polski. Widziałem nawet samochód komputera z tą flagą :O
RoBhaal [ Konsul ]
Polanie.
Faolan [ Człowiek Wilk ]
Któryś Panzer General.
TeRiKaY [ PROJECT STORY ]
47 - może to była Niemka i kulturalnie powiedziała do Niko aby skręcił :P
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Dużo tych polaków w GTA, fajnie gada ta polka "co to *urwa jest?" xD
SzymEn [ Go Szpadyzor! ]
Na pewno Blitzkrieg i inny tego typu RTS. Chyba Codename:panzers jeżeli dobrze pamiętam.

malyb89 [ Spectre ]
Chase the Express - przejedżało się expresem przez Polskę. Co ciekawe, obojętnie, które by to miasto nie było to zawsze był śnieg i jeden domek na horyzoncie ;). Dość ubogi obraz :)
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
W Xpand Rally jest parę tras w Polsce.

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
Jagged Alliance 2
Bobby "Steroid" Gontarski - strażak z Warszawy

K4B4N0s [ Filthy One ]
może to była Niemka i kulturalnie powiedziała do Niko aby skręcił :P
Albo była rumunką. I nazywała to co stoi przy latarni :P
Swoją drgoą strasznie kijowe ma te teksty :P
niewirnik [ Pretorianin ]
Zagrałem właśnie w warszawe w Call of Duty. fajne.

zdichuu [ Generaďż˝ ]
Mafia 2