GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GRY PC PS2

24.08.2010
10:55
[1]

piesiec_07 [ Pretorianin ]

GRY PC PS2

Witam. Sprzedam trochę gier :)

PS2:

- Alone In The Dark: The New Nightmare - z pudełkiem i instrukcją, stan bdb

- Die Hard: Vendetta - z pudełkiem, stan bdb

- NFS: Underground - z pudełkem i instrukcją, stan db, działający :)

PC:

- Beyond: Good & Evil (Superseller) stan bdb

- Gangland stan bdb

- Grom stan bdb

- ponad 50 płyt z czasopism (głównie cd-action, play, kśg) !, ciekawe tytuły :), prawie wszystkie w oryginalnych opakowaniach, sprzedam najlepiej całość,

Posiadam jeszcze oryginalnego Pegasusa :d

Ceny do uzgodnienia, kontakt gg: 7347540, mail: [email protected]

25.08.2010
14:55
smile
[2]

piesiec_07 [ Pretorianin ]



Link do moich aukcji :)

30.08.2010
09:32
smile
[3]

piesiec_07 [ Pretorianin ]

UP :)

31.08.2010
11:01
smile
[4]

piesiec_07 [ Pretorianin ]

UP :)







licytujcie :d

01.09.2010
07:45
smile
[5]

piesiec_07 [ Pretorianin ]

UP! Dzisiaj zakończenie aukcji!!! Zachęcam do licytacji! :)

01.09.2010
12:07
smile
[6]

piesiec_07 [ Pretorianin ]

UP ! ! ! :)

01.09.2010
13:45
smile
[7]

piesiec_07 [ Pretorianin ]

GRY NA PS2 SPRZEDANE!

Został jeszcze zestaw gier



Zapraszam !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.