piesiec_07 [ Pretorianin ]
GRY PC PS2
Witam. Sprzedam trochę gier :)
PS2:
- Alone In The Dark: The New Nightmare - z pudełkiem i instrukcją, stan bdb
- Die Hard: Vendetta - z pudełkiem, stan bdb
- NFS: Underground - z pudełkem i instrukcją, stan db, działający :)
PC:
- Beyond: Good & Evil (Superseller) stan bdb
- Gangland stan bdb
- Grom stan bdb
- ponad 50 płyt z czasopism (głównie cd-action, play, kśg) !, ciekawe tytuły :), prawie wszystkie w oryginalnych opakowaniach, sprzedam najlepiej całość,
Posiadam jeszcze oryginalnego Pegasusa :d
Ceny do uzgodnienia, kontakt gg: 7347540, mail: [email protected]

piesiec_07 [ Pretorianin ]
Link do moich aukcji :)

piesiec_07 [ Pretorianin ]
UP :)

piesiec_07 [ Pretorianin ]
UP :)
licytujcie :d

piesiec_07 [ Pretorianin ]
UP! Dzisiaj zakończenie aukcji!!! Zachęcam do licytacji! :)

piesiec_07 [ Pretorianin ]
UP ! ! ! :)

piesiec_07 [ Pretorianin ]
GRY NA PS2 SPRZEDANE!
Został jeszcze zestaw gier
Zapraszam !