GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra: F1 2010 [PC]

24.08.2010
10:22
[1]

B4d B34t [ Legionista ]

Gra: F1 2010 [PC]

Zapowiada się świetna gierka, jednak czy ktoś wie, kiedy wyjdzie w Polsce? Bo na stronce o grze nie ma podane i nie wiadomo czy będzie jakiś poślizg co do daty światowej premiery...

02.09.2010
18:36
[2]

Luki Kosiarz [ Legionista ]

Nie jestem pewien ale gdzieś wyczytałem iż ma wyjść pod koniec września. Ja bym aż tak się nie napalał na tą gre ponieważ jest ona robiona na silniku Grida więc pewnie studio Codemasters postawi na zarobki i będzie to gra arcade, z elementami symulatora. Mam nadzieję że się mylę, ale jak widziałem urywki z gry to niestety tak ona wyglądała.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.