GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam figurkę Geralt'a - bohatera gry Wiedźmin (Stan Idealny)

20.08.2010
18:27
[1]

Woodruff2 [ Pretorianin ]

Sprzedam figurkę Geralt'a - bohatera gry Wiedźmin (Stan Idealny)

Sprzedam figurkę Geralt'a - bohatera gry Wiedźmin (Stan Idealny):

20.08.2010
19:07
[2]

Kowal172 [ Music Producer ]

80 zeta- czy to aby nie za dużo ?

21.08.2010
10:54
[3]

Woodruff2 [ Pretorianin ]

Kowal172----> gdzie ty tam widzisz 80zł?

28.08.2010
15:21
[4]

Woodruff2 [ Pretorianin ]

up

28.08.2010
15:31
[5]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

a z ciekawości dlaczego sprzedajesz?

28.08.2010
20:54
[6]

Woodruff2 [ Pretorianin ]

Zingus123 ---> po prostu potrzebuje kasy, a gry już mnie tak nie kręcą jak kiedyś, lepiej jakby to była figurka jakiegoś rapera

03.09.2010
18:18
[7]

Woodruff2 [ Pretorianin ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.