Simba14 [ Generaďż˝ ]
Mass Effect 2 problem
Siema wszystkim a więc po kolei zdobyłem moduł identyfikacyjny żniwiarzy wykonałem 1 misję i nic się nie dzieje...nie wiem o co chodzi wykonałem misje lojalnościowe...A i pojawia się jeszcze jeden problem ściągnąłem DLC Zeead i nie mogę wykonać dla niego misji gdy chcę lądować na planecie związaną z jego misja gra się wyłącza...Wie ktoś o co chodzi...Chodzę teraz jak dureń i czekam aż inżynierowie skończą z tym modułem.pomoże ktoś???
redan [ Wiking ]
1. co do dalszych misji - po zakończeniu misji ze zdobyciem modułu powinna odbyć się narada w sprawie zdobytego getha. po zakończeniu narady powinno być info o zamontowaniu modułu, ew. po wybraniu nowego zadania z mapy
2. co do dlc - to wygląda na jakieś problemy z kompatybilnością dlc z wersją podstawową gry (może niezgodność wersji językowych)