Cyber Rekin [ Sharkee ]
Dziwna grafika wody i trawy - Age of Empires II
No właśnie mam jakąś dziwną grafikę. Trawa jest brzydka, i ma czerwone punkciki, jakby wysypkę czy coś. A woda jest pixelowa na dodatek fioletowa i paskudna. Jak będe mógł to wstawię foty. Co z tym zrobić?

ProTyp [ For the Horde! ]
Co z tym zrobić?
Wstaw te foty, misiu.
_Luke_ [ Death Incarnate ]
"Zabij" proces explorer.exe
Cyber Rekin [ Sharkee ]
[3] Śmieszny jesteś, ale teraz możesz już wyjść.
Gdy robię Screen Shota to wychodzi mi cos takiego, dlatego zrobie z "zewnątrz".

A_wildwolf_A [ Konsul ]
edit. "[3] Śmieszny jesteś, ale teraz możesz już wyjść. "
chyba kpisz ? jako jedyny podał Ci rozwiązanie bo problem własnie tkwi w tym że explorer jest w tle włączony
Cyber Rekin [ Sharkee ]
[5] Wielki dzięki, podziałało. Nie myślałem że to wina Win 7 bo tak samo mam na dość mocnym lapku z XP.
[3] Sory, nie zaczaiłem. Zwracam należyty honor. Myślałem że to kolejny kawał żeby mi się wyłączyła przeglądarka.
Infectious Drakon [ Time to feast! ]
Jeszcze przeglądarka... Jak coś to pasek start, wszystkie ikony na pulpicie itp.

kordi pl [ Pretorianin ]
Możecie mi pomóc ? jak wyłączam explorer.exe to mi znikają wszystkie pliki z pulpitu,a ten link,który podał A_wildwolf_A - ten plik nie chce mi się zainstalować