GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwna grafika wody i trawy - Age of Empires II

19.08.2010
22:43
[1]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Dziwna grafika wody i trawy - Age of Empires II

No właśnie mam jakąś dziwną grafikę. Trawa jest brzydka, i ma czerwone punkciki, jakby wysypkę czy coś. A woda jest pixelowa na dodatek fioletowa i paskudna. Jak będe mógł to wstawię foty. Co z tym zrobić?

19.08.2010
22:43
smile
[2]

ProTyp [ For the Horde! ]

Co z tym zrobić?
Wstaw te foty, misiu.

19.08.2010
22:44
[3]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

"Zabij" proces explorer.exe

19.08.2010
23:01
[4]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

[3] Śmieszny jesteś, ale teraz możesz już wyjść.

Gdy robię Screen Shota to wychodzi mi cos takiego, dlatego zrobie z "zewnątrz".


Dziwna grafika wody i trawy - Age of Empires II - Cyber Rekin
19.08.2010
23:01
smile
[5]

A_wildwolf_A [ Konsul ]



edit. "[3] Śmieszny jesteś, ale teraz możesz już wyjść. "
chyba kpisz ? jako jedyny podał Ci rozwiązanie bo problem własnie tkwi w tym że explorer jest w tle włączony

19.08.2010
23:04
[6]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

[5] Wielki dzięki, podziałało. Nie myślałem że to wina Win 7 bo tak samo mam na dość mocnym lapku z XP.

[3] Sory, nie zaczaiłem. Zwracam należyty honor. Myślałem że to kolejny kawał żeby mi się wyłączyła przeglądarka.

22.08.2010
11:53
[7]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

Jeszcze przeglądarka... Jak coś to pasek start, wszystkie ikony na pulpicie itp.

05.09.2010
11:54
smile
[8]

kordi pl [ Pretorianin ]

Możecie mi pomóc ? jak wyłączam explorer.exe to mi znikają wszystkie pliki z pulpitu,a ten link,który podał A_wildwolf_A - ten plik nie chce mi się zainstalować

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.