GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

to jest dowcip który według badań jest najśmiesznieszy na świecie

19.08.2010
19:17
[1]

maczet1997 [ Chor��y ]

to jest dowcip który według badań jest najśmiesznieszy na świecie


Kilku mężczyzn wybiera się do lasu na polowanie. W pewnym momencie jeden z nich upada na ziemię i wygląda, jakby był martwy. Jego kolega, nie zastanawiając się długo, wyciąga telefon komurkowy i dzwoni po pogotowie.
-Mój przyjaciel nie żyje! Co mam robić?- krzyczy do słuchawki.
-Proszę zachować spokój, postaram się panu pomuc. Po pierwsze, niech się pan upewni, że pana kolega nie żyje- odpowiada operator uspokajającym głosem.
Po chwili ciszy słychać strzał. Następnie w słuchawce odzywa się ten sam męski głos:
-No dobrze, i co dalej?

19.08.2010
19:18
[2]

Ziom91 [ ohjehr ]

LOL? Fajny, ale nic specjalnego. Tak 5/10

19.08.2010
19:21
[3]

Apocaliptiq [ Legend ]

Co mówi Batman do Robina gdy wsiadają do Batmobilu?


Ten jest śmieszniejszy.

19.08.2010
19:22
[4]

Kowal172 [ Music Producer ]

Szczerze-ani trochę mnie to nie rozbawiło :(

19.08.2010
19:22
[5]

kubomił [ Legend ]

byyyyło.

19.08.2010
19:23
smile
[6]

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]

Idą sobie zwei orzeszki przez lieblingstraBe i ktos im dosolił.

19.08.2010
19:25
[7]

DarthNerever [ His Master's Voice ]

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!

19.08.2010
19:27
smile
[8]

Gastovski [ Konsul ]

Szczerze powiedziawszy to .:[ Kocioł ]:. mnie bardziej rozsmieszyl niz ten niby najsmieszniejszy dowcip.

A tak w ogole to wedlug jakich badan, hm?

Natomiast kiedy widze 13 latka piszacego telefon "komurkowy" i "pomuc", to mnie skreca. Ze smiechu.

19.08.2010
19:27
smile
[9]

ppaatt1 [ Trekker ]

Chyba Strasburger prowadził te badania.

19.08.2010
19:29
smile
[10]

Ziom91 [ ohjehr ]

ppaatt1 - :)

19.08.2010
19:32
smile
[11]

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]

[9] <-----

19.08.2010
19:53
smile
[12]

Babiczka [ Senator ]

maczet1997-> naucz się pisać. www.sjp.pl

19.08.2010
20:36
smile
[13]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

[9]

19.08.2010
20:48
[14]

heaton1910 [ Pretorianin ]

funny...

...NOT

19.08.2010
21:02
smile
[15]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Byłooo

20.08.2010
09:55
smile
[16]

gruby300 [ Konsul ]

[9] rozsmieszyl mnie bardziej niz ten dowcip.

20.08.2010
10:02
smile
[17]

Backside [ Senator ]

Der ver zwei peanuts, valking down der strasse, and von vas... assaulted! Ho-ho-ho-ho

20.08.2010
10:04
smile
[18]

krzynier [ hgvjgvbukh hgv ]

[7]
<umiera ze śmiechu>

20.08.2010
10:07
smile
[19]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Nic ciekawego

20.08.2010
10:08
[20]

Scofield [ Brains of the outfit ]

Slaby, nawet nie zaskakujacy.

20.08.2010
10:09
[21]

mefsybil [ Legend ]

Meksykanin, Żyd i kolorowy wchodzą do baru. Barman unosi głowę i mówi:
- Wypierdalać

20.08.2010
10:15
smile
[22]

koobon [ part animal part machine ]

komurkowy, pomuc

20.08.2010
10:17
smile
[23]

kubomił [ Legend ]

Co jest nie jadalną częścią warzywa?


spoiler start
wózek inwalidzki.
spoiler stop

20.08.2010
10:42
smile
[24]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

DarthNerver--> Entschuldige Sie mal.
Das ist eine POLNISCHE Webseite, hier spricht man also POLNISCH! Oder?

20.08.2010
10:49
smile
[25]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

[9]

20.08.2010
10:52
[26]

adam11$13 [ In Paradise City ]

[1]:/
[9]xD

25.09.2010
19:50
[27]

Harry M [ Master czaszka ]

Hahah [9]

25.09.2010
19:59
smile
[28]

Ze wsi [ Senator ]

->


to jest dowcip który według badań jest najśmiesznieszy na świecie - Ze wsi
25.09.2010
20:10
smile
[29]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

<-- [28]


to jest dowcip który według badań jest najśmiesznieszy na świecie - boskijaro
25.09.2010
20:15
[30]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

ppaatt dobrze to określiłeś :) Kawał jak najbardziej żałosny

25.09.2010
20:18
smile
[31]

zarith [ ]

niemcy, rok 2020. dwóch policjantów zatrzymuje przechodnia i sprawdza jego dokumenty. 'ahmed, popatrz jakie dziwne nazwisko... müller'

25.09.2010
20:31
[32]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Słabizna - co za gbur wybrał go najsmieszniejszym?

,,komurka'' - hehehhe to jest dopiero śmieszne ale w negatywnym tego słowa znaczeniu.

25.09.2010
20:31
smile
[33]

snailes1 [ Konsul ]

[32]hahah spadłem z krzesła

26.09.2010
17:15
[34]

XneoX [ Why So Serious? ]

[1] - <ziewa> ten dowcip jest starszy niż świat.

26.09.2010
17:18
smile
[35]

Qverty™ [ Legend ]

Dobre...

30.09.2010
21:23
[36]

simian-raticus [ Generaďż˝ ]

Jak się nazywa robot, który groby kopie?
-Grobot oczywiście!

30.09.2010
22:16
smile
[37]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

[9] Moc

30.09.2010
22:26
smile
[38]

promyczek303 [ sunshine ]

Coś co nie powinno mnie bawić :P


to jest dowcip który według badań jest najśmiesznieszy na świecie - promyczek303
30.09.2010
22:32
smile
[39]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Ruskie i Amerykańce wybrali się razem na polowanie.
Po jakimś czasie Rosjanie wracają z upolowanym niedźwiedziem.
Amerykańcy pytają:
- Grizzly?
- Niet, my strerali !

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

30.09.2010
22:55
smile
[40]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

[39]

To ja znam cos innego w tym klimacie.

Ruscy sie rozlozyli w tajdze na kocyku, wodeczka, zakaski itd. A w tym czasie amerykanska wycieczka szla przez tajge i wyskoczyl na nich niedzwiedz. Amerykanie chodu, niedzwiedz za nimi. Przelecieli przez kocyk Ruskich - wodka sie wylala, zakaski powdeptywane w ziemie... Wkurwieni Ruscy rzucili sie w poscig i spuscili Amerykaon lomot. Potem wrocili na kocyk, otrzepali zakaski, wyjeli nowa flaszke, po czym polali, wypili, a jeden Ruski sie zamyslil i powiedzial
- Ale wiecie... ten w futrze to nawet sie umial bic.

A dla znajacych jezyki obce...

Francuz do Rosjanki
- Voulez vous couche avec moi?
A Rosjanka
- Niet! Ja uże kuszała!

30.09.2010
22:57
smile
[41]

k42a_ [ The Blues ]

[23] Wstyd mi, że mnie to rozśmieszyło. ;/

01.10.2010
00:25
smile
[42]

Janczes [ You'll never walk alone ]

dla mnie najlepszy to ten o czarnym rycerzu :)

02.10.2010
13:11
[43]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Idzie grupa taternikow. Dochodzą do scianki i ich przewodnik mówi: "A walnijmy se po jednym, tak żeby ścianę położyć." Zaczęli pic. Mocno się rozkrecili i usneli. Ockneli się nad ranem. Patrzą-przewodnika nie ma. Poszli go szukać. A teraz następuje wersja GOPRowcow: "Jedziemy, jedziemy, wyjezdzamy zza zakretu, a tu nagle widzimy gościa idacego na czworaka środkiem drogi, wbijacego haki w asfalt i asekurujacego się lina." Ten kawał jest lepszy.

[31] xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.