maczet1997 [ Chor��y ]
to jest dowcip który według badań jest najśmiesznieszy na świecie
Kilku mężczyzn wybiera się do lasu na polowanie. W pewnym momencie jeden z nich upada na ziemię i wygląda, jakby był martwy. Jego kolega, nie zastanawiając się długo, wyciąga telefon komurkowy i dzwoni po pogotowie.
-Mój przyjaciel nie żyje! Co mam robić?- krzyczy do słuchawki.
-Proszę zachować spokój, postaram się panu pomuc. Po pierwsze, niech się pan upewni, że pana kolega nie żyje- odpowiada operator uspokajającym głosem.
Po chwili ciszy słychać strzał. Następnie w słuchawce odzywa się ten sam męski głos:
-No dobrze, i co dalej?
Ziom91 [ ohjehr ]
LOL? Fajny, ale nic specjalnego. Tak 5/10
Apocaliptiq [ Legend ]
Co mówi Batman do Robina gdy wsiadają do Batmobilu?
Ten jest śmieszniejszy.
Kowal172 [ Music Producer ]
Szczerze-ani trochę mnie to nie rozbawiło :(
kubomił [ Legend ]
byyyyło.

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]
Idą sobie zwei orzeszki przez lieblingstraBe i ktos im dosolił.
DarthNerever [ His Master's Voice ]
Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!

Gastovski [ Konsul ]
Szczerze powiedziawszy to .:[ Kocioł ]:. mnie bardziej rozsmieszyl niz ten niby najsmieszniejszy dowcip.
A tak w ogole to wedlug jakich badan, hm?
Natomiast kiedy widze 13 latka piszacego telefon "komurkowy" i "pomuc", to mnie skreca. Ze smiechu.

ppaatt1 [ Trekker ]
Chyba Strasburger prowadził te badania.

Ziom91 [ ohjehr ]
ppaatt1 - :)

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]
[9] <-----

Babiczka [ Senator ]
maczet1997-> naucz się pisać. www.sjp.pl

dobryziomal135 [ Skowronxter ]
[9]
heaton1910 [ Pretorianin ]
funny...
...NOT

SilentFisher [ Generaďż˝ ]
Byłooo

gruby300 [ Konsul ]
[9] rozsmieszyl mnie bardziej niz ten dowcip.

Backside [ Senator ]
Der ver zwei peanuts, valking down der strasse, and von vas... assaulted! Ho-ho-ho-ho

krzynier [ hgvjgvbukh hgv ]
[7]
<umiera ze śmiechu>

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Nic ciekawego
Scofield [ Brains of the outfit ]
Slaby, nawet nie zaskakujacy.
mefsybil [ Legend ]
Meksykanin, Żyd i kolorowy wchodzą do baru. Barman unosi głowę i mówi:
- Wypierdalać

koobon [ part animal part machine ]
komurkowy, pomuc

kubomił [ Legend ]
Co jest nie jadalną częścią warzywa?

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
DarthNerver--> Entschuldige Sie mal.
Das ist eine POLNISCHE Webseite, hier spricht man also POLNISCH! Oder?

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]
[9]
adam11$13 [ In Paradise City ]
[1]:/
[9]xD
Harry M [ Master czaszka ]
Hahah [9]
dresX94 [ Happy Bóbr ]
ppaatt dobrze to określiłeś :) Kawał jak najbardziej żałosny

zarith [ ]
niemcy, rok 2020. dwóch policjantów zatrzymuje przechodnia i sprawdza jego dokumenty. 'ahmed, popatrz jakie dziwne nazwisko... müller'
Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Słabizna - co za gbur wybrał go najsmieszniejszym?
,,komurka'' - hehehhe to jest dopiero śmieszne ale w negatywnym tego słowa znaczeniu.

snailes1 [ Konsul ]
[32]hahah spadłem z krzesła
XneoX [ Why So Serious? ]
[1] - <ziewa> ten dowcip jest starszy niż świat.

Qverty™ [ Legend ]
Dobre...
simian-raticus [ Generaďż˝ ]
Jak się nazywa robot, który groby kopie?
-Grobot oczywiście!

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]
[9] Moc

wojtul [ Generaďż˝ ]
Ruskie i Amerykańce wybrali się razem na polowanie.
Po jakimś czasie Rosjanie wracają z upolowanym niedźwiedziem.
Amerykańcy pytają:
- Grizzly?
- Niet, my strerali !
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

smuggler [ Advocatus diaboli ]
[39]
To ja znam cos innego w tym klimacie.
Ruscy sie rozlozyli w tajdze na kocyku, wodeczka, zakaski itd. A w tym czasie amerykanska wycieczka szla przez tajge i wyskoczyl na nich niedzwiedz. Amerykanie chodu, niedzwiedz za nimi. Przelecieli przez kocyk Ruskich - wodka sie wylala, zakaski powdeptywane w ziemie... Wkurwieni Ruscy rzucili sie w poscig i spuscili Amerykaon lomot. Potem wrocili na kocyk, otrzepali zakaski, wyjeli nowa flaszke, po czym polali, wypili, a jeden Ruski sie zamyslil i powiedzial
- Ale wiecie... ten w futrze to nawet sie umial bic.
A dla znajacych jezyki obce...
Francuz do Rosjanki
- Voulez vous couche avec moi?
A Rosjanka
- Niet! Ja uże kuszała!

k42a_ [ The Blues ]
[23] Wstyd mi, że mnie to rozśmieszyło. ;/

Janczes [ You'll never walk alone ]
dla mnie najlepszy to ten o czarnym rycerzu :)
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
Idzie grupa taternikow. Dochodzą do scianki i ich przewodnik mówi: "A walnijmy se po jednym, tak żeby ścianę położyć." Zaczęli pic. Mocno się rozkrecili i usneli. Ockneli się nad ranem. Patrzą-przewodnika nie ma. Poszli go szukać. A teraz następuje wersja GOPRowcow: "Jedziemy, jedziemy, wyjezdzamy zza zakretu, a tu nagle widzimy gościa idacego na czworaka środkiem drogi, wbijacego haki w asfalt i asekurujacego się lina." Ten kawał jest lepszy.
[31] xD