GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką gre z dobrym multiplayer mi polecacie?

12.08.2010
16:42
[1]

sidzej120 [ Junior ]

Jaką gre z dobrym multiplayer mi polecacie?

Tak jak w temacie

12.08.2010
16:44
[2]

DrEaM88 [ Pretorianin ]

Jaki gatunek?

12.08.2010
16:44
[3]

sidzej120 [ Junior ]

Obojętnie

12.08.2010
16:45
[4]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Bad Company 2.

12.08.2010
16:46
[5]

DrEaM88 [ Pretorianin ]

z FPP to seria Call of Duty, Battlefield 2 lub Battlefield Bad Company 2 no i może jeszcze Battlefield Heroes

12.08.2010
16:47
smile
[6]

Konrad312 [ Konsul ]

TF2, BC2 z FPSów.

12.08.2010
16:49
[7]

sidzej120 [ Junior ]

A coś ze strategi?

12.08.2010
16:50
[8]

lozio_slayer [ Legionista ]

Command&Conquer, zalezy jaki masz sprzet

12.08.2010
16:51
[9]

sidzej120 [ Junior ]

sprzęt nie gra roli ma xp

12.08.2010
16:52
[10]

lozio_slayer [ Legionista ]

to tiberium wars

12.08.2010
17:01
smile
[11]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

Tibia lub Metin 2

12.08.2010
17:02
smile
[12]

sidzej120 [ Junior ]

Za taki komentarz to ja dziękuje metin jest do dupy a tibia tym bardziej

12.08.2010
17:10
[13]

kogi18 [ Chor��y ]

Call of Duty Modern Warfare 2, Battlefield: Bad Company 2, Gears of War

12.08.2010
17:13
[14]

lozio_slayer [ Legionista ]

The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth

12.08.2010
17:20
smile
[15]

PatriX11 [ Legionista ]

Hahaha, Tibia i Metin :D :D to są chyba najgorsze gry przez internet i w ogóle. mam Call of Duty MW2 i bardzo fajnie sie gra przez neta :), ale to co czytałem i oglądałem filmiki to najlepszy multiplayer ma chyba Battlefield Bad Company 2.

12.08.2010
17:34
[16]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

Ze Strategii to teraz tylko Starcraft 2 jakbym powiedział coś innego to by mmnie powiesili, ale się odważę Down ok War II

12.08.2010
18:04
[17]

wawel |PL| [ Centurion ]

BC2 i TF2. haha metin i tibia hahah on chyba gra w painta przez multi na hakach :D

12.08.2010
19:15
[18]

patrykpo18 [ Junior ]

Project I.G.I 2 multiplayer jest super nie jak cod ale bardziej skradankowy super gra ale teraz jest tylko 1 porządny serwer:(

01.09.2010
14:22
[19]

gaiin [ Junior ]

Polecam League of Legends. Jest to jeden z nowych odlamow DOTy (jak ktos gral, to wie co to). Jesli ktos ma sie ochote oderwac od monotonnego ciupania na chwile, to moze sie zalogowac na jeden meczyk 20-30 minutowy dla relaxu:) Gra jest stricte PVP. Wybierasz typ gry: 3v3 lub 5v5, wybierasz bohatera i gra szuka ci teamu i przeciwnikow na podobnym poziomie. W kazdym meczu wszyscy startuja na 1 lvl i dozbrajaja sie od zera, wiec nie ma sytuacji ze ktos ma uber gear i mega lvl i zamiata wszystkimi - liczy sie skill i ogarnianie. Mega grywalne, no i co wazne nie trzeba miec kilku godzin zeby cokolwiek zrobic. Do wyboru ponad 50 bohaterow, tank, mag, assasin, ranger, healer, support etc. Konto na oficjalu jest w pelni darmowe. Jakby co to zapraszam, bo zabawa przednia. Moj link do rekrutacji: https://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c44284210cd4

PS: Od razu powiem, ze tak, podany link jest linkiem rekrutacyjnym. Jesli ktos koniecznie nie chce, zebym za zwerbowanie nowego gracza otrzymal drobny benefit, to niech sie zaloguje przez ten, bezposredni link do oficjalnej strony:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.