sidzej120 [ Junior ]
Jaką gre z dobrym multiplayer mi polecacie?
Tak jak w temacie
DrEaM88 [ Pretorianin ]
Jaki gatunek?
sidzej120 [ Junior ]
Obojętnie
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Bad Company 2.
DrEaM88 [ Pretorianin ]
z FPP to seria Call of Duty, Battlefield 2 lub Battlefield Bad Company 2 no i może jeszcze Battlefield Heroes

Konrad312 [ Konsul ]
TF2, BC2 z FPSów.
sidzej120 [ Junior ]
A coś ze strategi?
lozio_slayer [ Legionista ]
Command&Conquer, zalezy jaki masz sprzet
sidzej120 [ Junior ]
sprzęt nie gra roli ma xp
lozio_slayer [ Legionista ]
to tiberium wars

bezio007[IsBack] [ Konsul ]
Tibia lub Metin 2

sidzej120 [ Junior ]
Za taki komentarz to ja dziękuje metin jest do dupy a tibia tym bardziej
kogi18 [ Chor��y ]
Call of Duty Modern Warfare 2, Battlefield: Bad Company 2, Gears of War
lozio_slayer [ Legionista ]
The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth

PatriX11 [ Legionista ]
Hahaha, Tibia i Metin :D :D to są chyba najgorsze gry przez internet i w ogóle. mam Call of Duty MW2 i bardzo fajnie sie gra przez neta :), ale to co czytałem i oglądałem filmiki to najlepszy multiplayer ma chyba Battlefield Bad Company 2.
Pawlo94 [ Illusive Man ]
Ze Strategii to teraz tylko Starcraft 2 jakbym powiedział coś innego to by mmnie powiesili, ale się odważę Down ok War II
wawel |PL| [ Centurion ]
BC2 i TF2. haha metin i tibia hahah on chyba gra w painta przez multi na hakach :D
patrykpo18 [ Junior ]
Project I.G.I 2 multiplayer jest super nie jak cod ale bardziej skradankowy super gra ale teraz jest tylko 1 porządny serwer:(
gaiin [ Junior ]
Polecam League of Legends. Jest to jeden z nowych odlamow DOTy (jak ktos gral, to wie co to). Jesli ktos ma sie ochote oderwac od monotonnego ciupania na chwile, to moze sie zalogowac na jeden meczyk 20-30 minutowy dla relaxu:) Gra jest stricte PVP. Wybierasz typ gry: 3v3 lub 5v5, wybierasz bohatera i gra szuka ci teamu i przeciwnikow na podobnym poziomie. W kazdym meczu wszyscy startuja na 1 lvl i dozbrajaja sie od zera, wiec nie ma sytuacji ze ktos ma uber gear i mega lvl i zamiata wszystkimi - liczy sie skill i ogarnianie. Mega grywalne, no i co wazne nie trzeba miec kilku godzin zeby cokolwiek zrobic. Do wyboru ponad 50 bohaterow, tank, mag, assasin, ranger, healer, support etc. Konto na oficjalu jest w pelni darmowe. Jakby co to zapraszam, bo zabawa przednia. Moj link do rekrutacji: https://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c44284210cd4
PS: Od razu powiem, ze tak, podany link jest linkiem rekrutacyjnym. Jesli ktos koniecznie nie chce, zebym za zwerbowanie nowego gracza otrzymal drobny benefit, to niech sie zaloguje przez ten, bezposredni link do oficjalnej strony: