GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

proszę o click dla Zuzi :)

11.08.2010
20:33
smile
[1]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

proszę o click dla Zuzi :)

klikajcie ile wlezie, tu chodzi o kaszki dla mojej córy! ;D

1)
2)
3)
4)
5)

11.08.2010
20:35
[2]

Da_Mastah [ Elite ]

Gruba będzie :-D

11.08.2010
20:36
[3]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Śliczne bobo :) Oczywiście +5

11.08.2010
20:36
[4]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

Da_Mastah, to na razie jej nie grozi :D

z góry dzięki za głosy :)

11.08.2010
20:56
[5]

rvc [ MORO ]

proszę

11.08.2010
20:57
smile
[6]

bezi 47 [ Cowboy From Hell ]

Wszędzie zagłosowałem.

11.08.2010
20:59
[7]

Tomus665 [ Legend ]

+5

11.08.2010
21:03
[8]

pompaziom [ Hatifnat ]

+5

11.08.2010
21:06
[9]

DaDek szuka klucza [ Konsul ]

jak mogłeś zrobić ze swojego dziecka psa wystawowego ?

11.08.2010
21:10
[10]

kefirek09 [ Senator ]

+5

12.08.2010
09:45
[11]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

łup :)

12.08.2010
09:48
smile
[12]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Gruba będzie :-D

Z tego co widzialem na zdjeciach to ze wzgledu na mame i tate to chyba nie

12.08.2010
17:19
[13]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

Valem --> z jej ruchliwością i temperamentem, to nawet jak my byśmy byli słoniami , otyłość by jej nie zagrażała ;)

głosujcie :)

12.08.2010
17:21
[14]

mirencjum [ operator kursora ]

klik

13.08.2010
15:53
[15]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

up :)

13.08.2010
15:56
smile
[16]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Urocze zdjęcia :)

+5 oczywiście.

13.08.2010
16:22
smile
[17]

Łyczek [ Legend ]

Jak chodzi o kaszkę to koniecznie !

13.08.2010
16:26
smile
[18]

Halas6 [ Ksiadz Proboszcz ]

+5 ^^

13.08.2010
16:38
[19]

Shoggoth [ Stairway to Heaven ]

+5.

To z marchewkami naprawdę świetne!

13.08.2010
16:50
[20]

Kowal172 [ Music Producer ]

+5

14.08.2010
10:44
smile
[21]

Łyczek [ Legend ]

Głos został zaliczony. Dziękujemy. x5

14.08.2010
12:03
smile
[22]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

dzięki za głosy i proszę o więcej :)

16.08.2010
12:00
[23]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

up :)

16.08.2010
12:03
[24]

Hagen von Rabenhorst [ Hunter ]

+5

16.08.2010
12:10
[25]

Roycewicz [ Pretorianin ]

wyklikane , ja do dziś mam słabość do kaszki... mówię serio.

16.08.2010
12:13
smile
[26]

jarooli [ Generaďż˝ ]

+5

16.08.2010
12:18
[27]

DrEaM88 [ Pretorianin ]

+5

16.08.2010
12:20
smile
[28]

fredzio92 [ Treasure Hunter ]

Done.

16.08.2010
12:22
smile
[29]

niivelen [ Chor��y ]

ale fajna dzidzia! :D +5

17.08.2010
11:41
smile
[30]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

klikajcie :)

17.08.2010
11:51
smile
[31]

Łyczek [ Legend ]

Głos został zaliczony. Dziękujemy. x5

18.08.2010
15:23
[32]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

i do góryyy ;)

18.08.2010
15:26
[33]

dekota [ Konsul ]

+5

18.08.2010
15:29
smile
[34]

Jim Raynor [ ciasteck ]

+5 :)

18.08.2010
15:30
smile
[35]

polak111 [ Legend ]

Poszły kliki.

18.08.2010
15:40
[36]

aaddii10 [ Centurion ]

+5

18.08.2010
15:43
smile
[37]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

20.08.2010
15:38
[38]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

proszę o więcej :)

21.08.2010
14:49
smile
[39]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

uppp

21.08.2010
14:54
[40]

Dell` s [ d-_-b ]

+5

21.08.2010
14:55
[41]

kefirek09 [ Senator ]

+5

21.08.2010
15:01
smile
[42]

ALI3N_PL [ Konsul ]

+5

21.08.2010
16:30
smile
[43]

Łyczek [ Legend ]

Twój głos został uznany x5

21.08.2010
16:35
[44]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

Dałem kliki, ale chyba 1 albo 2 nie przyjęło za 1 razem.

24.08.2010
11:23
smile
[45]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

up

24.08.2010
11:27
smile
[46]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

+5

25.08.2010
03:19
smile
[47]

KiLlaZ97 [ Pretorianin ]

+5

25.08.2010
06:56
[48]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

+

Mam zmienne IP więc nabiję troszkę więcej przez dzień :)

25.08.2010
07:57
[49]

Egzek [ Tits Lover ]

+5

25.08.2010
08:12
[50]

Selman [ Legend ]

+5

25.08.2010
08:17
smile
[51]

snailes1 [ Konsul ]

+20 dlaczego +20? mam zmienne IP :D

25.08.2010
08:26
smile
[52]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Pomogłem jak mogłem +5 :P

25.08.2010
08:50
[53]

Bartesso94 [ Konsul ]

+5

25.08.2010
08:50
smile
[54]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

A ja się dziwię, dlaczego dzieci teraz tak szybko przybierają na masie :P;)

+5

25.08.2010
09:40
[55]

rethar [ Staszek Szybki !est ]

+5

25.08.2010
09:41
[56]

el f [ RONIN-SARMATA ]

5 x klik

25.08.2010
10:39
smile
[57]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

dzięki za głosy, wiedziałam że można na Was liczyć :)

26.08.2010
09:54
smile
[58]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Bump.

Wiem, że macie zmienne IP :D:P

26.08.2010
10:03
smile
[59]

rpn [ prison break ]

toz to na zdjeciu nr 3 caly tata jest! ;D

Zagłosowane :)

26.08.2010
11:08
smile
[60]

Łyczek [ Legend ]

Głos został zaliczony. Dziękujemy. x5

26.08.2010
14:58
[61]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Tutaj chodzi o Kaszkę dla młodej.

+5

26.08.2010
15:16
smile
[62]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

dzięki za podbicie :D

28.08.2010
04:15
smile
[63]

Łyczek [ Legend ]

Twój głos został uznany x5

28.08.2010
07:45
[64]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Ale ją tu wszyscy tuczą.Grubas będzie...
+5
Btw.Wygrałaś już coś?:)

Zaraz pewnie wskoczy X-Cody i burdę zrobi ]:->

28.08.2010
10:57
smile
[65]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

jeszcze tylko 3 dni do końca, głosujcie! :]

mam nadzieję że uda się coś wygrać :]

28.08.2010
11:07
[66]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

A się znajomków zmobilizowało:)

spoiler start
+45
spoiler stop

28.08.2010
11:48
[67]

Garbizaur [ Legend ]

+5 (łup) :)

28.08.2010
14:49
[68]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

łup!

29.08.2010
03:40
smile
[69]

Łyczek [ Legend ]

Nocne klikanie :)

Twój głos został uznany x5

30.08.2010
09:00
smile
[70]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

zróbcie mi prezent urodzinowy i klikajcie ;)

30.08.2010
09:31
[71]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Zagłosowałem. Kochana jest, trzeba przyznać :)

30.08.2010
09:35
[72]

sebeksk [ Urdnot Wrex ]

+5 i niech rośnie na tych kaszkach;p

30.08.2010
09:38
smile
[73]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

+5

30.08.2010
09:42
smile
[74]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

+5 i wszystkiego najlepszego :) Tak się zastanawiam czy te kaszki to dla córki czy dla rodziców , bo ja to sam bym te kaszki wszamał :D

30.08.2010
10:30
[75]

Azerath [ Generaďż˝ ]

[9][37] - zgadzam się z wami i dziwię się, że jest nas tylko trzech. Nigdy nie rozumiałem ludzi uważających swoje dzieci za lalki, ale to pewnie ja jestem dziwny...

W każdym razie zagłosowałem. I wiecie co dziwnego zauważyłem? W temacie jest ponad 70 postów, w których autorzy zrzekają się, że zagłosowali pięć razy, czasami nawet parokrotnie więcej, a jak się patrzy na liczbę oddanych głosów, to poza pierwszym zdjęciem wszędzie są liczby oscylujące w okolicach 30. Albo ja tu zaczynam majaczyć z winy braku snu i czegoś nie rozumiem, albo nie wszyscy są tu całkowicie szczerzy.

30.08.2010
10:50
[76]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

@Azerath - Po pierwsze niektórzy mogli popełnić błąd - trzeba kliknąć 2 razy oddaj głos aby został zaliczony (taki błąd).Po drugie jeden głos to jeden punkt , a mówiąc +5 każdy ma na myśli jeden głos , do każdego zdjęcia , czyli : pierwsze zdjęcie ma 148 głosów , czyli 148 osób na nie zagłosowało , co Ci się tu nie zgadza ?

30.08.2010
10:51
[77]

Łyczek [ Legend ]

Azerath ---> Głos jest uznawany dopiero za drugim kliknięciem - wtedy pojawia się napis, że "Twój głos został uznany" i może ludzie klikają raz i dlatego nie uznaje głosu.

30.08.2010
10:52
smile
[78]

Shaybecki [ Shaybeck ]

zagłosowałem i proszę o wzajemność

30.08.2010
10:53
[79]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

+5 oczywiście ;p

30.08.2010
10:57
[80]

Dym14 [ C L I N I C ]

Żabka +5
Shay +1

30.08.2010
11:01
[81]

_MyszooR_ [ Senator ]

tits of gtfo

30.08.2010
12:53
[82]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

łuup, bo głosowanie jest tylko do jutra :)

[75] nawet mi się czytać nie chce takich malkontentów jak Ty oraz [9][37]

30.08.2010
13:19
[83]

kefirek09 [ Senator ]

+5

30.08.2010
14:15
smile
[84]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Poszło! :)

30.08.2010
14:19
[85]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Plus kolejne 5 :)

30.08.2010
14:21
[86]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

+5

30.08.2010
14:39
[87]

flepi [ Pretorianin ]

No ja też zagłosowałem;)

31.08.2010
02:33
[88]

Azerath [ Generaďż˝ ]

pierwsze zdjęcie ma 148 głosów , czyli 148 osób na nie zagłosowało , co Ci się tu nie zgadza ?

Głównie chodziło mi o to, że pozostałe mają po trzydzieści, a obecnych tu jest siedemdziesięciu.

[75] nawet mi się czytać nie chce takich malkontentów jak Ty oraz [9][37]

Ja na nic nie narzekam, po prostu piszę jak jest. Zawsze mnie zniesmaczało, gdy oglądałem na tych "typowo kobiecych" kanałach programy o ludziach, którzy swoje małe, paroletnie dzieci wozili po różnych konkursach, przebierali je w różne stroje, uczyli różnych tańców czy przemówień - czy oni nie mają własnego życia? Czy to jest ich dziecko, czy zabawka? Pewnie więcej osób uważa podobnie, ale może boją się o tym napisać - nie wiem.

31.08.2010
10:06
[89]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

@Azerath - To o czym piszesz to nie to samo co konkurs na najlepsze zdjęcie , w celu wygrania kaszek.Faktycznie zdarzają się rodzice z przerostem ambicji , którzy chcą aby dziecko było we wszystkim najlepsze , ale jak już pisałem to nie to samo.
@Zielona Żabka - +5.

31.08.2010
10:38
smile
[90]

NeroTFP [ Senator ]

Plusiki :)

31.08.2010
11:10
[91]

Vismerhill [ Nekroskop ]

+5 ;)

31.08.2010
11:14
smile
[92]

ALI3N_PL [ Konsul ]

+5

31.08.2010
11:27
smile
[93]

kubasek10 [ Prodator ]

+5

31.08.2010
11:32
smile
[94]

qweks [ Helix pomatia ]

klik

31.08.2010
16:03
[95]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

i ostatni UP :)
dziś ostatni dzień na głosowanie, niedługo okaże się czy kaszki są nasze :]

31.08.2010
16:06
smile
[96]

Łyczek [ Legend ]

Muszą !

+5

31.08.2010
16:06
smile
[97]

Hitmanio [ Legend ]

x5 - gruba będzie...

01.09.2010
18:11
smile
[98]

Łyczek [ Legend ]

Allegromańka ---> I jak ? :)

02.09.2010
10:38
[99]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

na razie brak info :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.