
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
proszę o click dla Zuzi :)
klikajcie ile wlezie, tu chodzi o kaszki dla mojej córy! ;D
1)
2)
3)
4)
5)
Da_Mastah [ Elite ]
Gruba będzie :-D
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Śliczne bobo :) Oczywiście +5
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
Da_Mastah, to na razie jej nie grozi :D
z góry dzięki za głosy :)
rvc [ MORO ]
proszę

bezi 47 [ Cowboy From Hell ]
Wszędzie zagłosowałem.
Tomus665 [ Legend ]
+5
pompaziom [ Hatifnat ]
+5
DaDek szuka klucza [ Konsul ]
jak mogłeś zrobić ze swojego dziecka psa wystawowego ?
kefirek09 [ Senator ]
+5
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
łup :)

Valem [ Makaron Shakaron ]
Gruba będzie :-D
Z tego co widzialem na zdjeciach to ze wzgledu na mame i tate to chyba nie
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
Valem --> z jej ruchliwością i temperamentem, to nawet jak my byśmy byli słoniami , otyłość by jej nie zagrażała ;)
głosujcie :)
mirencjum [ operator kursora ]
klik
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
up :)

Inquisitio [ Pull the trigger ]
Urocze zdjęcia :)
+5 oczywiście.

Łyczek [ Legend ]
Jak chodzi o kaszkę to koniecznie !

Halas6 [ Ksiadz Proboszcz ]
+5 ^^
Shoggoth [ Stairway to Heaven ]
+5.
To z marchewkami naprawdę świetne!
Kowal172 [ Music Producer ]
+5

Łyczek [ Legend ]
Głos został zaliczony. Dziękujemy. x5

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
dzięki za głosy i proszę o więcej :)
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
up :)
Hagen von Rabenhorst [ Hunter ]
+5
Roycewicz [ Pretorianin ]
wyklikane , ja do dziś mam słabość do kaszki... mówię serio.

jarooli [ Generaďż˝ ]
+5
DrEaM88 [ Pretorianin ]
+5

fredzio92 [ Treasure Hunter ]
Done.

niivelen [ Chor��y ]
ale fajna dzidzia! :D +5

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
klikajcie :)

Łyczek [ Legend ]
Głos został zaliczony. Dziękujemy. x5
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
i do góryyy ;)
dekota [ Konsul ]
+5

Jim Raynor [ ciasteck ]
+5 :)

polak111 [ Legend ]
Poszły kliki.
aaddii10 [ Centurion ]
+5

micmur13 [ Generaďż˝ ]
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
proszę o więcej :)

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
uppp
Dell` s [ d-_-b ]
+5
kefirek09 [ Senator ]
+5

ALI3N_PL [ Konsul ]
+5

Łyczek [ Legend ]
Twój głos został uznany x5
Infectious Drakon [ Time to feast! ]
Dałem kliki, ale chyba 1 albo 2 nie przyjęło za 1 razem.

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
up

matmafan [ Alexander Degtyarev ]
+5

KiLlaZ97 [ Pretorianin ]
+5
Sage [ Arbiter Elegantiae ]
+
Mam zmienne IP więc nabiję troszkę więcej przez dzień :)
Egzek [ Tits Lover ]
+5
Selman [ Legend ]
+5

snailes1 [ Konsul ]
+20 dlaczego +20? mam zmienne IP :D

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
Pomogłem jak mogłem +5 :P
Bartesso94 [ Konsul ]
+5

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
A ja się dziwię, dlaczego dzieci teraz tak szybko przybierają na masie :P;)
+5
rethar [ Staszek Szybki !est ]
+5
el f [ RONIN-SARMATA ]
5 x klik

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
dzięki za głosy, wiedziałam że można na Was liczyć :)

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Bump.
Wiem, że macie zmienne IP :D:P

rpn [ prison break ]
toz to na zdjeciu nr 3 caly tata jest! ;D
Zagłosowane :)

Łyczek [ Legend ]
Głos został zaliczony. Dziękujemy. x5
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Tutaj chodzi o Kaszkę dla młodej.
+5

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
dzięki za podbicie :D

Łyczek [ Legend ]
Twój głos został uznany x5
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Ale ją tu wszyscy tuczą.Grubas będzie...
+5
Btw.Wygrałaś już coś?:)
Zaraz pewnie wskoczy X-Cody i burdę zrobi ]:->

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
jeszcze tylko 3 dni do końca, głosujcie! :]
mam nadzieję że uda się coś wygrać :]
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
A się znajomków zmobilizowało:)
Garbizaur [ Legend ]
+5 (łup) :)
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
łup!

Łyczek [ Legend ]
Nocne klikanie :)
Twój głos został uznany x5

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
zróbcie mi prezent urodzinowy i klikajcie ;)
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Zagłosowałem. Kochana jest, trzeba przyznać :)
sebeksk [ Urdnot Wrex ]
+5 i niech rośnie na tych kaszkach;p

Zingus123 [ Antyterrorysta ]
+5

Inquisitio [ Pull the trigger ]
+5 i wszystkiego najlepszego :) Tak się zastanawiam czy te kaszki to dla córki czy dla rodziców , bo ja to sam bym te kaszki wszamał :D
Azerath [ Generaďż˝ ]
[9][37] - zgadzam się z wami i dziwię się, że jest nas tylko trzech. Nigdy nie rozumiałem ludzi uważających swoje dzieci za lalki, ale to pewnie ja jestem dziwny...
W każdym razie zagłosowałem. I wiecie co dziwnego zauważyłem? W temacie jest ponad 70 postów, w których autorzy zrzekają się, że zagłosowali pięć razy, czasami nawet parokrotnie więcej, a jak się patrzy na liczbę oddanych głosów, to poza pierwszym zdjęciem wszędzie są liczby oscylujące w okolicach 30. Albo ja tu zaczynam majaczyć z winy braku snu i czegoś nie rozumiem, albo nie wszyscy są tu całkowicie szczerzy.
Inquisitio [ Pull the trigger ]
@Azerath - Po pierwsze niektórzy mogli popełnić błąd - trzeba kliknąć 2 razy oddaj głos aby został zaliczony (taki błąd).Po drugie jeden głos to jeden punkt , a mówiąc +5 każdy ma na myśli jeden głos , do każdego zdjęcia , czyli : pierwsze zdjęcie ma 148 głosów , czyli 148 osób na nie zagłosowało , co Ci się tu nie zgadza ?
Łyczek [ Legend ]
Azerath ---> Głos jest uznawany dopiero za drugim kliknięciem - wtedy pojawia się napis, że "Twój głos został uznany" i może ludzie klikają raz i dlatego nie uznaje głosu.

Shaybecki [ Shaybeck ]
zagłosowałem i proszę o wzajemność
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
+5 oczywiście ;p
Dym14 [ C L I N I C ]
Żabka +5
Shay +1
_MyszooR_ [ Senator ]
tits of gtfo
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
łuup, bo głosowanie jest tylko do jutra :)
[75] nawet mi się czytać nie chce takich malkontentów jak Ty oraz [9][37]
kefirek09 [ Senator ]
+5

legrooch [ MPO Squad Member ]
Poszło! :)
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Plus kolejne 5 :)
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
+5
flepi [ Pretorianin ]
No ja też zagłosowałem;)
Azerath [ Generaďż˝ ]
pierwsze zdjęcie ma 148 głosów , czyli 148 osób na nie zagłosowało , co Ci się tu nie zgadza ?
Głównie chodziło mi o to, że pozostałe mają po trzydzieści, a obecnych tu jest siedemdziesięciu.
[75] nawet mi się czytać nie chce takich malkontentów jak Ty oraz [9][37]
Ja na nic nie narzekam, po prostu piszę jak jest. Zawsze mnie zniesmaczało, gdy oglądałem na tych "typowo kobiecych" kanałach programy o ludziach, którzy swoje małe, paroletnie dzieci wozili po różnych konkursach, przebierali je w różne stroje, uczyli różnych tańców czy przemówień - czy oni nie mają własnego życia? Czy to jest ich dziecko, czy zabawka? Pewnie więcej osób uważa podobnie, ale może boją się o tym napisać - nie wiem.
Inquisitio [ Pull the trigger ]
@Azerath - To o czym piszesz to nie to samo co konkurs na najlepsze zdjęcie , w celu wygrania kaszek.Faktycznie zdarzają się rodzice z przerostem ambicji , którzy chcą aby dziecko było we wszystkim najlepsze , ale jak już pisałem to nie to samo.
@Zielona Żabka - +5.

NeroTFP [ Senator ]
Plusiki :)
Vismerhill [ Nekroskop ]
+5 ;)

ALI3N_PL [ Konsul ]
+5

kubasek10 [ Prodator ]
+5

qweks [ Helix pomatia ]
klik
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
i ostatni UP :)
dziś ostatni dzień na głosowanie, niedługo okaże się czy kaszki są nasze :]

Łyczek [ Legend ]
Muszą !
+5

Hitmanio [ Legend ]
x5 - gruba będzie...

Łyczek [ Legend ]
Allegromańka ---> I jak ? :)
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
na razie brak info :(