GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Telewizor

07.08.2010
23:32
[1]

=D=2 [ Legend ]

Telewizor

Niestety kupiłem telewizor Funai LCD32 LT-M32BB. Wszystko było by dobrze gdyby nie to, że gdy włączę telewizor w południe to początkowo obraz jest dobry a za parę minut robi się negatyw/obraz jest bardzo ciemny i nic nie widać, i w tym momencie włączam odtwarzacz DVD włączam film i obraz jest bardzo dobry, dlaczego tak się dzieje?

[2] Wątpię w to, ale zobaczę. Są jeszcze jakieś opcje?

07.08.2010
23:34
[2]

_MyszooR_ [ Senator ]

A wejdz w ustawienia i sprawdz czy tryb eco nie jest wlaczony.

08.08.2010
09:57
[3]

=D=2 [ Legend ]

Up

08.08.2010
09:59
[4]

Belert [ Legend ]

serwis sam nic nie kombinuj

08.08.2010
09:59
[5]

PitbullHans [ Legend ]

Basshunter przyćmiewa jego blask.

08.08.2010
10:36
[6]

=D=2 [ Legend ]

[6] Bzdura!

08.08.2010
10:38
smile
[7]

Kowal172 [ Music Producer ]

[5] - dokładnie:D

08.08.2010
19:15
[8]

=D=2 [ Legend ]

Up!

08.08.2010
20:38
[9]

=D=2 [ Legend ]

Up!

08.08.2010
20:48
[10]

mefsybil [ Legend ]

Sprawdziłeś czy tryb eco nie jest włączony? Bo wiem, że nie sprawdziłeś.

08.08.2010
20:50
smile
[11]

knouffo [ Chor��y ]

a po po południu jest ok ? ciekawy przypadek...

08.08.2010
21:04
[12]

=D=2 [ Legend ]

[11] Jak włączę rano do wieczora to jest normalny, a gdy go wyłączę i włączę to robi się zły obraz... To jest bardzo dziwne zjawisko, a gdy jest ten zły obraz to jak włączę odtw. DVD to obraza jest bardzo dobry i jak go przełączę na telewizję to dalej jest ten negatyw...

15.08.2010
14:24
[13]

=D=2 [ Legend ]

Up!

15.08.2010
14:26
[14]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Starasznie mnie irytuja osoby ktore prosze o pomoc a nie odpowiedza na pytanie ktory byc moze ma bezposredni wplyw na odpowiedz.

Sprawdziles ten tryb Eco?

IMO poustawiaj w tv wszystko od nowa, a jak nie pomoze to oddaj do serwisu.
No i posprawdzaj czy wszystkie kanaly sa dobrze wlozone, ale to pewnie zrobiles.

15.08.2010
14:30
[15]

Shaybecki [ Shaybeck ]

czy to nie jest kwestia USTAWIEŃ OBRAZU W TELEWIZORZE ?
może po prostu ci się same przestawiają ?

jeżeli tak, masz włączony "Tryb sklep" który co chwila kasuje ustawienia TV

15.08.2010
14:34
[16]

=D=2 [ Legend ]

Kolor, ostrość itp ustawiłem 30 na 30 pół na pół i w od. DVD jest bardzo dobry, wielokrotnie ustawiałem go do ustawień fabrycznych i nic nie dało, muszę sprawdzić ten tryb eco.

01.09.2010
17:36
smile
[17]

Fisher [ Fisherman ]

zły wątek...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.