=D=2 [ Legend ]
Telewizor
Niestety kupiłem telewizor Funai LCD32 LT-M32BB. Wszystko było by dobrze gdyby nie to, że gdy włączę telewizor w południe to początkowo obraz jest dobry a za parę minut robi się negatyw/obraz jest bardzo ciemny i nic nie widać, i w tym momencie włączam odtwarzacz DVD włączam film i obraz jest bardzo dobry, dlaczego tak się dzieje?
[2] Wątpię w to, ale zobaczę. Są jeszcze jakieś opcje?
_MyszooR_ [ Senator ]
A wejdz w ustawienia i sprawdz czy tryb eco nie jest wlaczony.
=D=2 [ Legend ]
Up
Belert [ Legend ]
serwis sam nic nie kombinuj
PitbullHans [ Legend ]
Basshunter przyćmiewa jego blask.
=D=2 [ Legend ]
[6] Bzdura!

Kowal172 [ Music Producer ]
[5] - dokładnie:D
=D=2 [ Legend ]
Up!
=D=2 [ Legend ]
Up!
mefsybil [ Legend ]
Sprawdziłeś czy tryb eco nie jest włączony? Bo wiem, że nie sprawdziłeś.

knouffo [ Chor��y ]
a po po południu jest ok ? ciekawy przypadek...
=D=2 [ Legend ]
[11] Jak włączę rano do wieczora to jest normalny, a gdy go wyłączę i włączę to robi się zły obraz... To jest bardzo dziwne zjawisko, a gdy jest ten zły obraz to jak włączę odtw. DVD to obraza jest bardzo dobry i jak go przełączę na telewizję to dalej jest ten negatyw...
=D=2 [ Legend ]
Up!
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Starasznie mnie irytuja osoby ktore prosze o pomoc a nie odpowiedza na pytanie ktory byc moze ma bezposredni wplyw na odpowiedz.
Sprawdziles ten tryb Eco?
IMO poustawiaj w tv wszystko od nowa, a jak nie pomoze to oddaj do serwisu.
No i posprawdzaj czy wszystkie kanaly sa dobrze wlozone, ale to pewnie zrobiles.
Shaybecki [ Shaybeck ]
czy to nie jest kwestia USTAWIEŃ OBRAZU W TELEWIZORZE ?
może po prostu ci się same przestawiają ?
jeżeli tak, masz włączony "Tryb sklep" który co chwila kasuje ustawienia TV
=D=2 [ Legend ]
Kolor, ostrość itp ustawiłem 30 na 30 pół na pół i w od. DVD jest bardzo dobry, wielokrotnie ustawiałem go do ustawień fabrycznych i nic nie dało, muszę sprawdzić ten tryb eco.

Fisher [ Fisherman ]
zły wątek...