GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Monitor - zawracać sobie głowę naprawą?

07.08.2010
16:45
[1]

Amadeusz ^^ [ Forgotten son ]

Monitor - zawracać sobie głowę naprawą?

Mój monitor służył mi dzielnie, chociaż dość krótko - 5 lat. Wczoraj dolna część ekranu padła na dobre, tworzą się dziwne smugi, co widać na filmiku, choć jego jakość jest niestety kiepska - nagrywana telefonem.



Zastanawiam się czy jest sens zawracać sobie głowę naprawą, czy to ma sens? I czy taką usterkę da się wyeliminować?

No i pytanie numer 2, bo od jakiegoś czasu restartują mi się aplikacje 3D - nie jest możliwe, aby było to spowodowane wadą monitora, prawda?

Z góry dzięki za sensowne odpowiedzi.

07.08.2010
16:50
[2]

O_RLY [ Pretorianin ]

[1]Amadeusz ^^
Nowego LCDka możesz wyrwać już za trzy stówy, a Ty się zastanawiasz czy reanimować trupa.

Przyczyna restartu aplikacji leży nie po stronie monitora a systemu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.