Amadeusz ^^ [ Forgotten son ]
Monitor - zawracać sobie głowę naprawą?
Mój monitor służył mi dzielnie, chociaż dość krótko - 5 lat. Wczoraj dolna część ekranu padła na dobre, tworzą się dziwne smugi, co widać na filmiku, choć jego jakość jest niestety kiepska - nagrywana telefonem.
Zastanawiam się czy jest sens zawracać sobie głowę naprawą, czy to ma sens? I czy taką usterkę da się wyeliminować?
No i pytanie numer 2, bo od jakiegoś czasu restartują mi się aplikacje 3D - nie jest możliwe, aby było to spowodowane wadą monitora, prawda?
Z góry dzięki za sensowne odpowiedzi.
O_RLY [ Pretorianin ]
[1]Amadeusz ^^
Nowego LCDka możesz wyrwać już za trzy stówy, a Ty się zastanawiasz czy reanimować trupa.
Przyczyna restartu aplikacji leży nie po stronie monitora a systemu.