GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z COD 4

07.08.2010
16:41
[1]

snail18 [ Pretorianin ]

Problem z COD 4

mam problem otóż dzisiaj kupiłem nowego kompa i postanowoiłem ze wkońcu zagram w Coda 4 Płyte kupiłem kiedyś teraz wywala error podczasz instalacji(porysowana płyta) i tutaj apeluje do was możecie mi wyciąć sam multiplayer jak trzeba screenów to moge dac z pudełkiem i nickiem ...

chodzi mi dokładnie o to abyście wrzucili na jakiś Hosting Multiplayer ;(

07.08.2010
16:45
[2]

CodeM [ Pretorianin ]

Zdjęcie+Nick. :)

Podam dalej co ściągać ect ect.

07.08.2010
16:58
[3]

snail18 [ Pretorianin ]

jakośc nie najlepsza ale masz


Problem z COD 4  - snail18
07.08.2010
17:23
[4]

snail18 [ Pretorianin ]

UP :(

07.08.2010
17:48
[5]

snail18 [ Pretorianin ]

pomóżcie :/

07.08.2010
17:55
[6]

BlackBolt [ Senator ]

Nie da się wyciąć samego multi. Albo szukaj pirata na własną rękę, albo kup grę jeszcze raz.
Poza tym spakowanie katalogu z zainstalowaną grą nic nie da. Potrzebne są co najmniej wpisy w rejestrze, które zawierają między innymi info o używanym kluczu, więc nie licz, że ktoś ci to podeśle.

07.08.2010
18:33
smile
[7]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Może wydawać ci się to śmieszne ale ja swoje zarysowane gry smaruje pastą do zębów ( głównie na rysach) wycieram i gra się normalnie instaluje aa żeby nie było , że to fake to poszukaj na necie na pewno będzie również ten sposób :)

07.08.2010
19:00
[8]

diman00 [ not yet rated ]

Pobierz pirata - a klucz masz oryginalny więc zagrasz

07.08.2010
19:04
[9]

vlodek2532 [ Senator ]

[6]
można tak zrobić potem ściąga się mały program, który dodaje wpisy do rejestru a keya zmieniasz w grze - z tym nie ma problemu.

poza tym nie ma dożywotniej gwarancji na nośnik gry?

Edit:
Punkt 3 i 4 gwarancji - bynajmniej tych gier wydawanych przez CD Projekt. Pewnie za koszty przesyłki ci wymienią płyty

07.08.2010
19:09
[10]

Storm [ Hardstyler ]

BlackBolt - bzdura. Mój CoD 4 bez problemów działa po formacie partycji systemowej.

07.08.2010
19:40
[11]

shinobi10 [ ShadouQ ]

Renowacja płyt !!! Za ok. 20 profesjonalnie naprawiana !!!

07.08.2010
21:39
[12]

BlackBolt [ Senator ]

Storm --> To ja nie wiem, jakiego masz CoD4, bo mój nigdy po formacie nie chciał chodzić bez ponownej instalacji. Właśnie dlatego, że w rejestrze nie było wpisu, gdzie znajduje się numer seryjny gry.

08.08.2010
00:40
[13]

Storm [ Hardstyler ]

BlackBolt -> Przecież klucz można wpisać w grze ;f

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.