snail18 [ Pretorianin ]
Problem z COD 4
mam problem otóż dzisiaj kupiłem nowego kompa i postanowoiłem ze wkońcu zagram w Coda 4 Płyte kupiłem kiedyś teraz wywala error podczasz instalacji(porysowana płyta) i tutaj apeluje do was możecie mi wyciąć sam multiplayer jak trzeba screenów to moge dac z pudełkiem i nickiem ...
chodzi mi dokładnie o to abyście wrzucili na jakiś Hosting Multiplayer ;(
CodeM [ Pretorianin ]
Zdjęcie+Nick. :)
Podam dalej co ściągać ect ect.
snail18 [ Pretorianin ]
UP :(
snail18 [ Pretorianin ]
pomóżcie :/
BlackBolt [ Senator ]
Nie da się wyciąć samego multi. Albo szukaj pirata na własną rękę, albo kup grę jeszcze raz.
Poza tym spakowanie katalogu z zainstalowaną grą nic nie da. Potrzebne są co najmniej wpisy w rejestrze, które zawierają między innymi info o używanym kluczu, więc nie licz, że ktoś ci to podeśle.

SwiXen [ Generaďż˝ ]
Może wydawać ci się to śmieszne ale ja swoje zarysowane gry smaruje pastą do zębów ( głównie na rysach) wycieram i gra się normalnie instaluje aa żeby nie było , że to fake to poszukaj na necie na pewno będzie również ten sposób :)
diman00 [ not yet rated ]
Pobierz pirata - a klucz masz oryginalny więc zagrasz
vlodek2532 [ Senator ]
[6]
można tak zrobić potem ściąga się mały program, który dodaje wpisy do rejestru a keya zmieniasz w grze - z tym nie ma problemu.
poza tym nie ma dożywotniej gwarancji na nośnik gry?
Edit:
Punkt 3 i 4 gwarancji - bynajmniej tych gier wydawanych przez CD Projekt. Pewnie za koszty przesyłki ci wymienią płyty
Storm [ Hardstyler ]
BlackBolt - bzdura. Mój CoD 4 bez problemów działa po formacie partycji systemowej.
shinobi10 [ ShadouQ ]
Renowacja płyt !!! Za ok. 20 profesjonalnie naprawiana !!!
BlackBolt [ Senator ]
Storm --> To ja nie wiem, jakiego masz CoD4, bo mój nigdy po formacie nie chciał chodzić bez ponownej instalacji. Właśnie dlatego, że w rejestrze nie było wpisu, gdzie znajduje się numer seryjny gry.
Storm [ Hardstyler ]
BlackBolt -> Przecież klucz można wpisać w grze ;f