
kolczatka18 [ Legionista ]
co to za piosenka ?
poczontek , no to mamy nowy przebuj
Artilio [ Black Templar ]
A może dokładniej?
Ziom91 [ ohjehr ]
I wszystko jasne :)

piokos [ 147 ]
Kabaret starszych panuw "Jerzeli kochać"
znany pod tytułem
I wespuł w zespuł, wespuł w zespuł, By rządz moc muc zmuc.

hbk18 [ Generaďż˝ ]
to ta z jasia fasoli