GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fahrneheit - jak przejść atak karaluchów ?

07.08.2010
16:04
[1]

Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]

Fahrneheit - jak przejść atak karaluchów ?

Jak w temacie jestem w banku noiser i za każdym razem gdy spotkam karalucha tracę jedno oczko życia.Tak ma być ? Próbuję i próbuję i nic może ktoś ma jakąś sprawdzoną metodę ?

07.08.2010
16:05
[2]

Qverty™ [ Legend ]

Z tego co pamiętam tam się robi quick time eventa więc masz robić i naciskać to co ci się na ekranie wyświetla.

07.08.2010
16:06
[3]

raziel88ck [ Legend ]

Rob to co widzisz na ekranie. klawisze strzalek i numeryczne przyciski, bo trzeba wykonywac odpowiednie QTE. -

07.08.2010
16:35
[4]

Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]

Ok już sobie poradziłem.Mój problem tkwił w tym ,że wciskałem nie te klawisze na klawiaturze numerycznej co trzeba.

07.08.2010
16:43
[5]

peterkarel [ DX ARMY ]

Ok już sobie poradziłem.Mój problem tkwił w tym ,że wciskałem nie te klawisze na klawiaturze numerycznej co trzeba.

czyli np zamiast 1 ktora sie pojawia na ekranie wciskasz 6 ?

07.08.2010
16:57
smile
[6]

s1ntex [ Senator ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.