Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]
Fahrneheit - jak przejść atak karaluchów ?
Jak w temacie jestem w banku noiser i za każdym razem gdy spotkam karalucha tracę jedno oczko życia.Tak ma być ? Próbuję i próbuję i nic może ktoś ma jakąś sprawdzoną metodę ?
Qverty™ [ Legend ]
Z tego co pamiętam tam się robi quick time eventa więc masz robić i naciskać to co ci się na ekranie wyświetla.
raziel88ck [ Legend ]
Rob to co widzisz na ekranie. klawisze strzalek i numeryczne przyciski, bo trzeba wykonywac odpowiednie QTE. -
Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]
Ok już sobie poradziłem.Mój problem tkwił w tym ,że wciskałem nie te klawisze na klawiaturze numerycznej co trzeba.
peterkarel [ DX ARMY ]
Ok już sobie poradziłem.Mój problem tkwił w tym ,że wciskałem nie te klawisze na klawiaturze numerycznej co trzeba.
czyli np zamiast 1 ktora sie pojawia na ekranie wciskasz 6 ?

s1ntex [ Senator ]