GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brak dźwięku w TOCA

07.08.2010
15:43
[1]

kolarz90 [ Operation Flashpoint fan ]

Brak dźwięku w TOCA

Witam
Mam problem z grą TOCA RAce Driver (1). Gra jest oryginalna, z serii Extra Klasyka, ale po zainstalowaniu nie ma dźwięku. Mam DirectXa 9.0c, wszystkie gry mają normalny dźwięk tylko w toce nie ma.

07.08.2010
15:49
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Sterowniki dźwięku masz w miarę nowe?

Można spróbować następujących rozwiązań:

1. Zmienić ustawienia jakości dźwięku w konfiguracji gry.
2. W katalogu C:\Program Files\ToCA Race Driver (katalog z zainstalowaną grą), otworzyć plik pchardwareconfig.ini, w linii SimpleHWSound=0 zmienić wartość na 1.
3. W programie dxdiag na zakładce dźwięk, zredukować przyspieszanie (od 1 do 2 punktów).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.