kolarz90 [ Operation Flashpoint fan ]
Brak dźwięku w TOCA
Witam
Mam problem z grą TOCA RAce Driver (1). Gra jest oryginalna, z serii Extra Klasyka, ale po zainstalowaniu nie ma dźwięku. Mam DirectXa 9.0c, wszystkie gry mają normalny dźwięk tylko w toce nie ma.
mirencjum [ operator kursora ]
Sterowniki dźwięku masz w miarę nowe?
Można spróbować następujących rozwiązań:
1. Zmienić ustawienia jakości dźwięku w konfiguracji gry.
2. W katalogu C:\Program Files\ToCA Race Driver (katalog z zainstalowaną grą), otworzyć plik pchardwareconfig.ini, w linii SimpleHWSound=0 zmienić wartość na 1.
3. W programie dxdiag na zakładce dźwięk, zredukować przyspieszanie (od 1 do 2 punktów).