GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy opłaca się kupić ? :)

07.08.2010
15:41
smile
[1]

gracz12301 [ Senator ]

Czy opłaca się kupić ? :)

Mam pytanie. Czy opłaca się kupić jeszcze ten komplet gier ? :

Czy dużo osób jeszcze gra w sieci ? I czy gry bardzo się już nie zestarzały ? Aha, i przede wszystkim czy multiplayer jest wciągający ? :) Z góry dzięki za pomoc.

07.08.2010
15:43
[2]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Unreal jest wieczny , za tą cenę to aż grzech nie kupic , sam w niego celuje

07.08.2010
15:44
[3]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Ja na pewno bym kupił za taką cenę. Unreal jest nie pokonany.

07.08.2010
16:04
[4]

gracz12301 [ Senator ]

Dzięki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.