GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NTSC a PAL PS3

07.08.2010
15:06
smile
[1]

Krystian2X [ Legionista ]

NTSC a PAL PS3

Czesc

Czy gry z usa bedą działały na konsolce PS3 kupionej w Polsce?

Proszę o odpowiedź:)

07.08.2010
15:08
[2]

szymonmac [ Legend ]

Blokady regionalnej jako takiej na gry nie ma, więc tak, gry z USA będą działały na polskiej konsoli.
Blokada jest tylko na filmy Blu-Ray.

07.08.2010
15:11
[3]

Krystian2X [ Legionista ]

Aha OK! W Takim Razie Dzieki Wielkie !!!!

ZAMYKAM TEMAT

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.