..::BaM::.. [ Centurion ]
Gitara do 500-600zł
Witam. Uzbierałem trochę pieniążków i chciałbym kupić elektryka..
Jakieś propozycje? myślałem o

Cichoruski [ ufonauta ]
Kup lepiej wędke

kosik007 [ FreeLancer ]
Dean Vendetta to bardzo dobry wybór. Ogrywałem, czytałem o nim - dobry sprzęt. Jeden z lepszych na tej półce cenowej.