Remek878 [ Pretorianin ]
Co z tą Neo?
Niedawno przedłużyłem umowę z neostradą dzwonili do mnie choć to do końca zostało jeszcze pół roku więc podpisałem dostałem prezent itd. ale chodzi o coś dziwnego, babka która do mnie dzwoniła wypytując się jej powiedziała mi że 2 mb będę miał już od lipca wpadam do domu patrze a tam wyskakuję dwa mega przy połączeniu tylko żę granicy 1300 kl nie chce przekroczyć więc dzwonię do tp parę razy i oni mi mówią że będzie odkąd zacznie obowiązywać nowa umowa już sam nie wiem po co mam na pisane na pasku dls 2500 Kbps czy jest już te dwa mega czy nie bo myślę że jest tylko łącze w okolicy ma może małą przepustowość, mieszkam na wsi
Remek878 [ Pretorianin ]
up
mirencjum [ operator kursora ]
Jesteś w takiej sytuacji, że chyba nie masz nadmiaru operatorów do wyboru. W razie czego reklamować aż do skutku. Płacisz wymagasz.
Remek878 [ Pretorianin ]
No nie mam ale czy powinno być juz to 2 mega sam nie wiem