GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z odtwarzaniem filmu

07.08.2010
14:03
[1]

razor3 [ Centurion ]

Problem z odtwarzaniem filmu

Witam.Posiadam Kino domowe DVD-Receiver LH-T250.Nagrałem film w Divx o rozdzielczości 1280 na 720.Gdy próbuje odtworzyć na moim DVD film nie odtwarza.Ma ktoś może ten sam model i jakieś rady?
Filmy w niższych rozdzielczościach odtwarza poprawnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.