razor3 [ Centurion ]
Problem z odtwarzaniem filmu
Witam.Posiadam Kino domowe DVD-Receiver LH-T250.Nagrałem film w Divx o rozdzielczości 1280 na 720.Gdy próbuje odtworzyć na moim DVD film nie odtwarza.Ma ktoś może ten sam model i jakieś rady?
Filmy w niższych rozdzielczościach odtwarza poprawnie.