GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spolszczenie Beijing 2008

07.08.2010
13:53
smile
[1]

errorek18 [ Konsul ]

Spolszczenie Beijing 2008

Proszę o linka z spolszczeniem do gry beijing 2008 . Dzięki !!

07.08.2010
13:59
smile
[2]

kluha666 [ Legend ]

Gra została wydana w Polsce, w polskiej wersji językowej. Więc nie wiem po co Ci spolszczenie.

07.08.2010
14:08
smile
[3]

gracz12301 [ Senator ]

Jak się pobiera gry z torrentów to tak później wychodzi.

07.08.2010
14:11
[4]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Przecież mógł kupić wersję angielską, np. na Allegro. Pierwszy lepszy link w Google, mam nadzieję, że działa:

07.08.2010
14:24
[5]

errorek18 [ Konsul ]

Nie !!!! Mam polskiego ale gdy chciałem do usunąc to się nie dało !!! LOL
a JAK znowu instalowałem to mi się uruchamiała angielska wersja !!!

07.08.2010
14:41
[6]

Łyczek [ Legend ]

A czego w tej grze nie rozumiesz po angielsku ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.