dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Problem z demem Sniper: Ghost Warrior...
Jak uruchamiam demko, pojawia mi ten komunikat. ------->
Czyli demko ma jakiś limit czasowy?
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Sciągałes jakies patche?
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Nie.

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Może spróbuj przeinstalować, pobrać od nowa.
Trelis [ Yarpen Zirgin ]
Dema już używać nie można od bodajże miesiąca.
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
OK, znalazłem, jak by ktoś kiedyś miał problem.