
legrooch [ MPO Squad Member ]
Tak się zbiera punkty - nie to co [ link ] ;)
Polski rekordzista -
Może z kwietnia, ale niezła jazda :)

Łyczek [ Legend ]
Widziałem wczoraj to na TVNie ... Niezły psychol :/ "Najlepiej" jak się przeciska między dwoma stojącymi autami ...
adriano15 [ Pretorianin ]
jak to otwieralem myslalem ze to ktos na scigaczu. a to autem... rajdowiec xD
maviozo [ man with a movie camera ]
Nie wiem czy to nie jest to co kiedyś widziałem na skyscrapercity - pisali tam, że ten koleś to były kierowca karetki.