GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tak się zbiera punkty - nie to co [ link ] ;)

07.08.2010
12:57
smile
[1]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Tak się zbiera punkty - nie to co [ link ] ;)

Polski rekordzista -

Może z kwietnia, ale niezła jazda :)

07.08.2010
12:58
smile
[2]

Łyczek [ Legend ]

Widziałem wczoraj to na TVNie ... Niezły psychol :/ "Najlepiej" jak się przeciska między dwoma stojącymi autami ...

07.08.2010
13:00
[3]

adriano15 [ Pretorianin ]

jak to otwieralem myslalem ze to ktos na scigaczu. a to autem... rajdowiec xD

07.08.2010
13:43
[4]

maviozo [ man with a movie camera ]

Nie wiem czy to nie jest to co kiedyś widziałem na skyscrapercity - pisali tam, że ten koleś to były kierowca karetki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.